Voor hen die een kind gewild hebben, die naar een kind verlangd hebben, voor wie een kind de vrucht is van wederzijdse, innige liefde, is de geboorte van zo'n kind een moment waarop God en mens elkaar raken. Een moment niet alleen van verwondering maar ook van diepe dankbaarheid. Want op zo'n moment worden ouders zich bewust dat het allemaal boven hen uitgaat, worden zij zich bewust dat ook God met hun kind, dat wonderlijke wezentje, te maken heeft. God gaf hun dit kind als een geschenk maar ook met de opdracht "Maak er iets moois van, laat het MIJN evenbeeld blijven". Piet en Mia zijn zich hiervan bewust. Zij willen hun kind dan ook alles meegeven wat het leven ver rijkt en dat is voor hen op de eerste plaats het geloof. De doop van MARLOES is voor hen dan ook vanzelfsprekend. Dit eerste sacrament heeft alles te maken met het geloof van de ouders. Omdat het geloof voor hen van grote waarde is in het leven, willen zij op hun beurt dit geloof doorgeven aan MARLOES. Want zoals je het leven van anderen krijgt, zo krijg je ook het geloof van anderen. Kinderen staan nog helemaal open en van wie zijn ze meer afhankelijk dan van hun ouders? Het kind leeft het leven dat de ouders erin oproepen. Gelukkige kinderen die gelovige ouders hebben, die niet menen dat ze het zelf allemaal wel weten en zelf alles kunnen oplos sen, maar die zich laten leiden door Gods inzichten en bij God kracht zoeken. Piet en Mia, van harte proficiat met jullie tweede kind, met jullie dochter MARLOES. Moge zij jullie gelukkig samenzijn nog versterken en moge MARLOES zelf een heerlijke toekomst tegemoet gaan Ook wij roepen MARLOES een hartelijk welkom toe in onze paro chiegemeenschap met onze beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor. q— o~ O- O- O- o— o_ o_ o— O- O- o— o— O- o— o— o— o— o~ o— o~ o— O- O- O- O- O- o—o— O O O De collecte voor het Rode Kruis heeft f. 1.046,70 opgebracht. Aan alle milde gevers en medewerkers hartelijk dank. Belangrijk Op vrijdag 1 juli a.s. begint de zomervakantie om 14.15 uur. Vanaf dat moment kunt u uw kind dus thuis verwachten. Directie Maria b.s. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o o- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3