verzonden, waarin nogmaals een overzicht gegeven wordt van de organisatie rond de jubileumfeesten in mei a.s.; ook aan de leden van werkcomité is een dergelijke brief ter kennisname verzonden Woorden van felicitatie en waardering worden uitgesproken aan adres van leden van Tamboerkorps/HarmonieMet voldoening wordt geconstateerd, dat velen blijk van belangstelling hebben gegeven bij terugkomst van het concours Kennis wordt genomen van brief aan Gemeente Venray inzake toestand van wegennet. Dorpenraadsoverleg stelt toezending van Oostrum's Weekblad op prijs, om zodoende tussentijds geïnformeerd te zijn omtrent plaatselijke activiteiten. Tijdens laatste dorpenraadsoverleg is verruiming bepleit van het begrip autochtoon. Achtergrond hiervan is de wens om meer doorschuifmogelijkheden te hebben tussen de Kerkdorpen onder ling, zodat de mensen bij koop en huur van een woning niet uitsluitend zijn aangewezen op b.v. eigen dorpskern en Venray, uitzonderingen daargelaten. De landelijke vereniging Kleine Kernen wordt geïnformeerd omtrent verkeersveiligheid in de dorpen. Klemmende vraag blijft: op welke wijze kan men automobilisten meer dan voor heen ertoe brengen om de 50 km. snelheid in acht te nemen. Uitgebreid wordt stilgestaan bij de laatste voorbereidingen rond de organisatie van de jubileumfeesten. De huis-aan-huis aktie is succesvol verlopen. Vanzelfsprekend werden er ook kritische opmerkingen gehoord; anderzijds waren de reacties overwegend positief. Nogmaals wordt erop gewezen, dat door gezamenlijke viering er natuurlijk altijd hier en daar sprake is van geven en nemen; met respect voor ieders invalshoek. Waarderende woorden worden uitgesproken aan het adres van al degenen, die medewerking hebben toegezegd. Enkele verenigingen hebben mensen beschikbaar gesteld als bedienend personeel. Toezicht rond parkeerterrein zal geregeld worden via Iduna. Eind april zal jubileumboekje tegen kostprijs huis-aan-huis worden aangeboden. Informatie wordt verstrekt omtrent tentoonstellingsopzet Ondanks alle publicaties blijken er nog steeds onduidelijkhe den te bestaan. Volgende vergadering dinsdag 14 juni a.s. - O- O- O- O-O-O-O- O- O-O- O-O- O-O- O- O- O- O- O-O-O-O- O- O-O- O- O- O- O- O-O 2

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2