Stormvogels 3 Oostrum 2 1—4 Dat de Vogels nog een laatste theoretische kans hadden op een promotiewedstrijd was niet te merken. De met zoveel spanning tegemoet geziene wedstrijd werd 'n lauw potje voetbal, die alleen door de goals af en toe werd opgewarmd. Voor de wedstrijd kregen we al van alle kanten te horen dat ze ons vandaag wel eens zouden pakken, maar dankzij het vooral voortreffelijke fluiten van de scheidsrechter en de toch wel sportieve houding van Stormvogels 3, bleef het op het veld rustig Voordat de wedstrijd begonn werden we gefeliciteerd door de Vogels en de scheidsrechter voor het behalen van het kampioen schap en kregen we 'n bos bloemen aangeboden. Toen de wedstrijd eenmaal bezig was, bleek al gauw dat we ook hier niet zouden verliezen. Met rustig opbouwend voetbal zetten we de Vogels vast op eigen helft en dat leidde van de ene tot de andere kans, maar tot de rust konden we hiervan niet profiteren. In de rust werd Henry gewisseld voor Henk v. Gochen, wederom bleek dit 'n gouden greep. In Melderslo scoorde hij twee keer snei achter elkaar, ditmaal maakte hij er een zuivere Hattrick van. Binnen 20 min. stond het 0-3. Het spel was gelopen. Storm vogels scoorde nog wel 1-3, maar Hans Kessels ingevallen voor Jan M.bracht het verschil terug tot 3, 1-4 dus. Tevens de eindstand. Henk en Hans bedankt. Zo luitjes het zit erop. Het voetbalseizoen 87/88 is voorbij. We sloten dit seizoen af met het behalen van 't kampioenschap, een kampioenschap waarin we maar liefst 17 wedstrijden achtereenvol gens ongeslagen bleven. Rest ons nog de receptie en de feest avond. Ik hoop dat U met veel plezier de verslagen over de verrichtingen van uw tweede elftal heeft gelezen. In het begin was 't wel eens kwats, maar hoeverder het seizoen vorderde en we er steeds beter voor kwamen staan, werden ook de verslagen serieuzer. Hoe dan ook, ik heb het met plezier gedaan en wie weet tot volgend seizoen. Maar dan wel uit de tweede klasse. Uw Verslaggever. J.M. S.V. Oostrum 4 - B.V.V. 5 2-3. De laatste kompetitiewedstrijd die wij als vierde in deze samen stelling speelden, werd jammerlijk met een nederlaag afgesloten. De laatste weken is de pit er een beetje uit. Veel persoonlijke fouten worden weliswaar afgewisseld met mooie combinaties, maar dit alles was meestal onvoldoende om de overwinning te mogen opeisen. Ook tegen B.V.V. konden we niet echt een vuist maken. 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12