goed door naar Harry en deze haalt loeihard uit, 3-0. Hiermee was de wedstrijd natuurlijk gelopen. Melderslo drong nog wel wat aan maar de fut was er uit. Bij ons echter niet en ook niet langs de kant want daar begon men tien, tien, tien te roepen nadat Harry ons op 4-0 had geschoten. Hij deed dit vanaf elf meter want Jep was binnen de beruchte lijnen onderuit gehaald. Bij de helft van tien zou het blijven. Henry, ingevallen voor de moegestreden Bert, maakte er met een bekeken schuiver 3-0 van. Na het laatste fluitsignaal waren er de felicitaties en de bloemen voor de kampioenen. Een terechte kampioen want na een slecht begin, begonnen we aan een reeks van 16 wedstrijden waarin we niet meer verloren. Een prima prestatie. Langzaam maar zeker groeiden we naar een team. Want kampioen worden doe je niet met 11 spelers maar ook met de reserves, leiders en niet te vergeten onze grensrechter Ron. We hebben nog een wedstrijd te gaan en wel tegen Stormvogels. Ook bij hen zullen we proberen ongeslagen te blijven. Wij, het team van Oostrum 2 nlTwan, Jan, Robert, Jan R.Ad, Berry, Benny, Harry, Wien, Jep, Carlo, Bert, Jos, Henry, Piet, Math en Ron, bedanken jullie, het publiek, voor deze happening. 01e, 01e, 01e, 01e, we are the Champions Bent U ook tevree met Oostrum 2? Goed zo. Uw verslaggever J.M EWC 3 - OOSTRUM 3 (2 -0) 2 - 0 Met nog 3 wedstrijden te gaan wordt het nog zeer spannend om de 2e plaats dat recht geeft op promotie. Namelijk zijn er nog 3 ploegen kansrijk voor de 2e plaats; respectievelijk: HRC 3', Wanssum 3 en Oostrum 3. In Well tegen de toekomstige kampioen had Oostrum toch te weinig kracht en klasse deze ploeg te ver rassen. Oostrum begon rustig te voetballen en moest met een tegendoelpunt in de 10e min. door een dal gegaan zijn. Even later in de 26e min. was het al zo goed als beslist. Een EWC aanvaller verscheen in kansrijke positie voor Th. Kessels en liet 2-0 aantekenen. Daarna was Well in de le helft de betere ploeg gescoord werd er niet meer 2-0 ruststand. In de 2e helft was het anders. Nadat Willem en Th. v.d. Pas in de le helft een kans kregen waren er nu kansen voor T. Poels en Lou G. Helaas was het geluk niet aan Oostrumse zijde. Well kreeg ook nog enkele kansen, maar de verdediging kon deze niet meer aan, dan smoorde Th. Kessels deze wel in de kiem. Nadat Well in de le helft wel gescoord had en Th. Kessels ons nog in de wed strijd hield door een penalty goed te passeren, hield hij ons in de 2e helft ook overeind. Een verdiende nederlaag van Oostrum dat niet altijd gelijk was aan de beste ploeg en deze ploeg was 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13