Indien je interesse hebt, vul dan onderstaande strook in en lever deze in bij S. Claessens, Goetzenhof 25, 5807 CC Oostrum, tel. 04780-89156. Ondergetekende: Naam: Adres Tel. A) Geeft zich op als lid van S.V. Oostrum met ingang van seizoen 88 - 89 en wil gaarne vanaf begin mei gratis mee trainen. B) Wil gaarne gratis mee trainen vanaf begin mei en beslist daarna over een eventueel lidmaatschap. Handtekening ouders: OOSTRUM 2 - MELDERSLO5-0 KAMPIOEN Het is zover. WIJ ZIJN KAMPIOEN. 01e, 01e, 01e, 01e, we are the Champions, we are the Champions. 01e, 01e, 01e, 01e, we are the Champions, wij zijn de kampioe nen. We are the Champions of the world. Hoewel de uitslag het niei: doet vermoeden, want 5-0 is tenslotte niet niks, was het geen gemakkelijke wedstrijd. Melderslo moest vandaag winnen om nog een kans te hebben en vanaf het eerste fluitsignaal gingen ze er dan ook flink tegenaan. Het was dan ook alles wat Melderslo sloeg de eerste 20 minuten maar onze verdediging hield stand. Vanaf toen kregen we meer greep op het spel en het duurde ook niet lang meer voordat we tot scoren kwamen. Er volgde in de 24e minuut een goed opgezette aanval over rechts, die de bal in het strafschopgebied deed belanden. Daar stond sluitwerk Berry (ha, ha) vrij en deze had de hoek dan ook voor het uitkiezen, 1-0. Melderslo had nauwelijks de tranen gedroogd of het stond al 2-0. Jep zette de bal scherp voor waar Carlo op zijn plaats stond. Tot de rust bleef het hierbij Na de pauze moest Melderslo komen maar dat liep voor hen slecht af. Reeds in de 48e minuut scoorden we weer. Carlo kopte de bal 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12