tela de urine. Hoe sneller ze erbij is, hoe langer ze kan meedoen (ook als U een baan hebt of parttime werkt, bent U heel erg we1kom Aan zwangere vrouwen doet "Moeders voor Moeders" nu een oproep om zich op te geven zodra ze weten dat ze in verwachting zijn. En welke moeder gunt het een andere vrouw niet om ook moeder te worden? Vrouwen die willen meedoen kunnen zich aanmelden bij de informa- trice van "Moeders voor Moeders": Jacqueline Stad, tel. 04780 - 88383 (Venray, Horst). Ook voor vrijblijvende informatie kan men daar terecht of bellen met het gratis nummer 06 - 0228070. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o oAtncmw OOSTRUM-VENRAY G 0/ Woensdag 4 mei: repetities tamboerkorps zoals afgesproken en overigens wordt op deze avond om 19.30 uur de generale repetitie voor orkest en tamboerkorps gehouden voor het jubileumconcert. Donderdag 3 mei: opening van de jubileumviering met om 19.00 uur een Eucharistieviering (bedevaart L.V.B. Kring Venray), opge luisterd door Harmonie en Jongerenkoor. We rekenen er graag op dat alle leden op tijd in de kerk aanwezig zijn. Aansluitend wordt om 2000 uur de tentoonstelling geopend en begint om 21.00 uur de Oostrumse Avond. Vrijdag 6 mei: gezellige avond met het orkest Monte Carlo. Zaterdag 7 mei: op deze eerste zaterdag van de maand wordt er weer oud papier opgehaald. De leden die hiervoor gevraagd zijn worden verzocht om 10 uur bij G. Kessels aan de Stationsweg te zijn. Tot 10 uur kan, zoals gebruikelijk, het oud papier, graag zoveel mogelijk gebundeld, weer aan de straat worden klaargezet. Zaterdag 7 mei: in de middag play-back-show, 's avonds om 1900 uur Eucharistieviering, opgeluisterd door de Schola Cantorum van het Ward-Instituutwaarna om 20.00 uur het jubileumconcert begint. Op deze avond wordt de reünie gehouden, de Eikenhofkapel zal de avond met muziek besluiten. 7 MUZIEKVERENIGING )JA

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7