20 en 21 nov. 24 nov 2 7 nov 29 nov. 20 dec. 22 dec. Concert en toneel. Excursie naar poelier Philipsen Horst, L.V.B Intocht St. Nicolaas. St. NicolaasavondO.V.B. Kerstviering O.V.B. Kerstavond L.V.B. 1989 6 en 7 jan. 14 jan. 20 jan. 21 jan. 27 j an 29 jan. 56 en 7 febr Zitting Karnavalsvereniging De Karklingels. Prinsenbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging De Karklin gels. Aldewieverbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Avond voor ouderen Karnavalsvereniging De Karklin gels. Receptie Prins? Karnavalsvereniging De Karklin gels. febr. Karnaval, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-o- o- o- o- o- o- o "MOEDERS VOOR MOEDERS" DOET OPROEP. Een zwangere vrouw, die een andere vrouw helpt ook zwanger te worden? Ja, dat kan. Al meer dan vijftig jaar zamelt de organi satie "Moeders voor Moeders" urine in van zwangere vrouwen. Daarin bevindt zich namelijk een hormoon - het hCG - waarvan een geneesmiddel wordt gemaakt, dat bij bepaalde vormen van on vruchtbaarheid bij de vrouw uitkomst kan bieden. Tegenwoordig begint men steeds later aan kinderen te denken. Maar, de vruchtbaarheid neemt af naarmate men ouder wordt. De vraag naar het geneesmiddel dat op basis van het hCG wordt gemaakt, neemt dan ook steeds toe. Bovendien zijn er duizenden liters urine nodig voor enkele grammen van het zuiveren hormoon. Het is dan ook begrijpelijk dat "Moeders voor Moeders" zit te springen om vrouwen die hun urine voor dit doel willen afstaan. Vrouwen die zich aanmelden worden eenmalig door de informatrice van "Moeders voor Moeders" bezocht. Zij legt uit wat precies de bedoeling is. Gedurende de tijd dat de zwangere vrouw meedoet, komt een chauffeur de flessen met de opgevangen urine afhalen. Dat gebeurt allemaal heel discreet. Het is van belang dat een vrouw zich bij "Moeders voor Moeders" als deelneemster aanmeldt zodra ze weet dat ze zwanger is. Immers, alleen in de eerste vier maanden zit er voldoende hCG in 6

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 6