11 okt .13 okt. 13 en 16 okt. 23 okt. 27 okt. 6 nov. 8 nov 11 nov 12 nov. 13 nov 15 nov 20 en 21 nov. 24 nov 27 nov. 29 nov. 20 dec. 22 dec. 1989 6 en 7 jan 14 jan. 20 jan. 21 j an 27 jan. 29 jan. 56 en 7 febr. Herfstvakantie, huifkartocht, Buurtvereniging "De Aide Beek". Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering. Lezing door Rabobank over effekten, obligaties e.d. O.V.B. en L.V.B. Harmonie, Dorpsfeesten. Uitwisseling met Well. O.V.B. Wijnavond door de Hr.Kremer L.V.B. Harmonie, Zondagochtendconcert in de schouwburg. Demonstratie Mevr. Goorts met herfststukjes en adventskrans O.V.B. Jaarvergadering Karnavalsvereniging De Karklin- gels Vorstenraadsbalgemeenschapshuis Liedjesmiddag Karnavalsvereniging De Karklingels. Werkcomité Oostrum. Concert en toneel. Excursie naar poelier Philipsen Horst, L.V.B. Intocht St. Nicolaas. St. NicolaasavondO.V.B. Kerstviering O.V.B. Kerstavond L.V.B. o Zitting Karnavalsvereniging De Karklingels. Prinsenbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging De Karklin- gels. Aldewieverbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Avond voor ouderen Karnavalsvereniging De Karklin gels. Receptie Prins? Karnavalsvereniging De Karklin gels. Karnaval - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o LIEDJESMIDDAG ZONDAG 13 NOVEMBER A.S. Enkele leden van karnavalsvereniging de Karlingel zijn bezig om plannen uit te werken voor een liedjesmiddag in Oostrum. Het is de bedoeling te komen tot een middagvullend programma, waarin het ten gehore brengen van eigengemaakte karnavalsschla- gers centraal zal staan. 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8