De H. Mis voor deze bedevaart zal opgeluisterd worden door Oostrum's harmonie en het jongerenkoor en begint om 19.00 u Wij heten alle bedevaartgangers gaarne van harte welkom. STEEK DE VLAG UIT! Wil vragen heel vriendelijk om op donderdag 5 mei a.s. bij de komst van de bedevaart van de Kring Venray van de L.V.B. _m het centrum van Oostrum te vlaggen, ten teken dat het feest is Wil dat ook doen op zondag 8 mei a.s. tijdens de pontificale Hoogmis en de receptie. Laat zien dat het feest is in Oostrum. En vanzelfsprekend op zondag 15 mei a.s. na de middag bij gele genheid van de grote Maria-processien Behalve in het centrum van Oostrum verzoeken wij ook te vlaggen langs de route van de processie. Die route staat op het U ree s bezorgde programma. FEEST Dat betekent: DE VLAG UIT! PARKEERGELEGENHEID Tijdens de festiviteiten is er voor extra parkeergelegenheid gezorgd Van de Nederlandse Spoorwegen hebben wij toestemming om op het terrein van het emplacement te laten parkeren. Bij de oude watermolen is er tevens gelegenheid om te parkeren. Met borden zal e.e.a. worden aangegeven door de gemeente. In de Watermolenstraat zal ruimte gereserveerd worden bij het gemeenschapshuis voor parkeren door invaliden. Volgens de bestaande regels geldt dat uiteraard voor die invali den die in het bezit zijn van een mvalidenparkeerbewijs Voor de goede orde delen wij nu reeds mede dat op zondag 15 mei a.s. des namiddags het centrum van Oostrum voor het verkeer is afgesloten. Vanwege de gemeente zullen de nodige aanwijzingen worden geplaatst. wij verzoeken iedereen daarmede straks rekening te willen hou den. Na de huis aan huisverkoop zijn vanaf 2 mei a.s. de boekjes nog te koop bij - J. Verhaeghkapper, Oostrum, - Rabobank, Oostrum. Ook worden de boekjes nog verkocht op de dagen van de tentoon stelling en bij de receptie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o o o o o o o

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2