Programma zaterdag 30 april 1988 SVCB Oostrum aanvang 17.00 u. vertrek 16.30 u Woensdag 4 mei 1988 Servio Oostrum aanvang 19.00 u. vertrek 18.30 u YSSELSTEYN 4 - OQSTRUM 2 2-2 Geen gemakkelijke wedstrijd want ook Ysselsteyn had nog een theoretische kans om kampioen te worden. De uitslag 2-2 had even zo goed 7-7 kunnen zijn want beide teams kregen veel kansen waar echter geen van de voorwaartsen van kon profiteren. De witte melkboeren kwamen al in de eerste minuut 3x alleen voor Twan, die even zoveel maal subliem reageerde. Aan de andere kant werd de bal na een inzet van Carlo van de lijn gehaald. Toch was het Ysselsteyn die het eerste het net bol lie staan. Een fout van Jan M. werd op een gruwelijke manier afge straft, 1-0. - We lieten ons hoofd echter niet hangen en we gingen Ysselsteyn op hun eigen helft vastzetten, wat tot de rust echter niet tot resultaat leidde. Jep voor Bert en Jos voor Jan M. En kijk aan, dit had §elJ-J resultaat. In de 46e minuut haalt Wien keihard uit en de bal wordt door een speler met de hand van de lijn gehaald. Straf Specialist Harry maakt geen fout, 1-1. Hierna was alles Oostrum wat de klok sloeg maar Ysselsteyn, degene die bim bam zei, z i ondanks het appel van Ron dat het buitenspel zou zijn geweest. Henry was de eerste die zich van deze schok herstelde en na een solo van dertig meter en 3 man ook nog de keeper kansloos liet 2-2. Hoera, hoera. Dat de scheidsrechter vandaag een totale ott day had (een schande dat zo'n kellekke mag fluiten) bewees ij door in de 85e minuut al af te fluiten. Dit gelijke spel heeft voor ons echter geen consequenties, daar (ha, ha) onze vervo gers elkaar in bedwang hielden. We staan dus nog steeds aan kop. A.s. zondag tegen Wittenhorst. Tot dan. Uw verslaggever J.M. MERSELO 3 - OOSTRUM 3 (1-0) 2-0 Waar Oostrum terecht schrik voor had, werd zaterdag werkelijk heid, namelijk een nederlaag in Merselo. Oostrum startte goed maar miste de kansen die hen werden aange boden. In de 23e minuut viel het le doelpunt. Een Merselose voorzet viel door de grote invloed van de wind achter in het doel, 1-0.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 16