MUZIEKVERENIGING HARMONIE SUB MATRIS TÜTELA OOSTRUM - VENRAY Zondag 1 mei: opluistering van de Communie-vieringAlle leden van orkest en tamboerkorps worden verwacht op de speelplaats van de school uiterlijk om 9.40 uur. Vanaf de school zullen we de Communicantjes begeleiden naar de kerk en vervolgens de H. Mis mee opluisteren. Repetitie tamboerkorps: deze repetitie wordt gehouden zoals afgesproken: op zondag 1 mei na de Hoogmis. Maandag 2 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het hele orkest. Woensdag 4 mei: generale repetitie orkest en tamboerkorps om 19.30 uur. Donderdag 5 mei: opening van de Jubileumviering met om 19.00 uur een Eucharistieviering, opgeluisterd door Harmonie en Jongeren koor. We rekenen er graag op dat alle leden van het orkest op tijd in de kerk aanwezig zijn. Aansluitend aan de Eucharistie viering wordt om 20.00 uur de tentoonstelling geopend en begint om 21.00 uur de Oostrumse Avond. Vrijdag 6 mei: gezellige avond met het orkest Monte Carlo. Zaterdag 7 mei: in de middag play-back-show, 's avonds om 19.00 uur Eucharistieviering, opgeluisterd door de Schola Cantorum, waarna om 20.00 uur het jubileumconcert begint. Op deze avond wordt de reünie gehouden, de Eikenhofkapel zal de avond met muziek besluiten. Zondag 8 mei: pontificale Hoogmis, opgeluisterd door Harmonie en Gemengd Koor. Van 12.00 - 14.00 uur wordt de grote receptie^ gehouden, waarbij de Eikenhofkapel zal zorgen voor feestelijke muziek en waarbij er ook na de receptie nog stemmingsmuziek zal zijn. Maandag 9 mei: om 20.00 uur begint een concert-avond, te verzor gen door onze harmonie en Koninklijke Harmonie Euterpe uit Venray. Na afloop stemmingsmuziek door de Hofkapel uit Venray. Overigens wordt ten aanzien van de jubileumviering nadrukkelijk verwezen naar het totale programma en ook naar de eerder aan alle leden verstrekte brief. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11