J .M. precies gezegd is, is uw verslaggever niet helemaal duidelijk, maar Edwin verliet boos het veld, zodat het derde elftal met 10 man verder moest. De strafschop werd op 'n goede manier door wederom Harry - Alia Neeskens - benut. Daarmee was de tegenstand van het derde gebroken. Door goed keeperswerk van Theo en het zelf missen van kansen bleef het 2 0. Hopenlijk spelen we Zondag weer competitie voetbal. Zo ja, dan tegen Melderslo. Oostrum 2 - Oostrum 3 (1-0) 2-0. De wedstrijd van het jaar, het gevecht der giganten. The match of the year, Das Spiel des Jahres, del Spiello del Jahro, deus Speul deus Jeures speelde zich af in Oostrum in het (vriend schappelijke) treffen tussen het 2e elftal en het 3e elftal van Oostrum. Op papier was het 2e stukken sterker en leek het een kippetje te zijn. In de le helft was daarvan geen sprake, want het ging mooi gelijk op. De eerste echte kans was wonderbaarlijk genoeg voor Oostrum 3. T. Poels tikte de bal onderkant lat van het doel, maar de bal stuiterde voor de doellijn. Kleine kansjes waren er voor beide teams. De eerste grote kans voor het 2e was gelijk raak. H.v. Bergen ontving de bal in het strafschopgebied en maakte het beheerst af. 1-0. Herhaling: H.v. Bergen ontving de bal in het strafschopgebied en maakte het beheerst af. 1—0. Klap, klap, klap. Veel meer te beleven was er dan ook niet. Rust 1-0. Na de rust was het 2e sterker. Kansen bleven niet uit maar de verdedi ging en de keeper van het 3e losten dit goed op. Aan de andere kant kreeg Oostrum 3 ook wat kansjes en een grote kans. De bal van Willem ging net voor het doel langs. Oostrum 2 was het echter dat weer scoorde. Na een uitgelokte, maar terechte straf schop bracht H. v. Bergen de eindstand op het niet aanwezige scorebord. Herhaling: M.Vlokt strafschop uit, krijgt deze (terecht) en H. v. Bergen benut deze, 2-0. Klap, klap, klap. Rest mij nog te zeggen dat in de 2e helft de voorstopper van Oostrum 3, Luc Vermeulen een uitgeslapen pot voetbal speelde en dat jammerlijk genoeg de gemoederen soms wat oververhit raakten Groetjes, Noes. OOSTRUM 4 OOSTRUM 3 3-2. Geachte lezer, ongetwijfeld kent u de wekelijkse verslaggeving van een speler van het 5e elftal. Als u dus dat verslag leest 6 gelooft, dan zouden er wekelijks heel wat toeschouwers meer zijn, zo1n spanning zit er iedere week in hun wedstrijd. Nu hebben wij tegen dat elftal gevoetbald. Het moest wel, want de 20

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 20