Toelichting bij de balans en exploitatierekening Post 1. Nog niet afgeschreven investeringen kerkgebouw o.a. Torenuurwerk, Dakgoten, Bestratingen e.d. Post 2. Onder deze post zijn begrepen: Woonhuis Watermolen straat 6, ruim 3 ha. verpachte gronden, effecten en spaar tegoeden. Post 3. Nog te ontvangen renten en pachten over 1987 alsme de grafrechten. Post 4. Direkt opvraagbare saldi bij: Rabobank, N.C.B. en Postbank. Post 5. Eigen vermogen per ultimo van het jaar na verwerking van het exploitatiesaldo van 1987 wat bedroeg FL. 3.046,positief. Post 6. Voorzieningen groot onderhoud; alsmede fonds Monumentaal gedeelte kerk en ruimingskosten begraaf plaats Post 7. Bestaande uit renteloze leningen particulieren; lopende fundatiën en stichtingen; alsmede vooruit ontvangen gelden voor H. Missen. Post 8. Diverse nog te betalen bedragen o.a. schilderwerk pastorie, onderhoud Watermolenstraat, rep. voegwerk kerk, energie e.d. Post 9. Funktietoelagekost en inwoning pastoor alsmede kosten hulp in huishouding e.d. Post 10. Afschrijvingen, onderhoud, energie, belastingen, verzekeringen, voorziening groot onderhoud t.b.v. kerk en pastorie. Post 11. Onderhoud begraafplaats inclusief afschrijving verhardingen alsmede voorziening ruimingskosten. Post 12. Afschrijvingen, onderhoud, belastingen, verzekeringen, voorziening groot onderhoud woonhuis Watermolenstraat en landerijen. Post 13. N.V.T. Post 14. Altaarbenodighedenofferkaarsen, koren, misdienaars, dirigenten e.d.. Post 15. Percenten- en Solidariteitsnotas van Bisdom, bij dragen dekenaat en harmonie. Post 16. Porti, telefoon, abonnementen, bestuurs- en represen- tatikosten. Post 17. Gezinsbijdragen (399 deeln.); plaatsengeld; koliek ten; misstipendia offerblokken kaarsen; doch excl. koliekten met een speciale bestemming. Post 18. Grafrechten, huren, pachten alsmede renteopbrengsten. Post 19. Gemeentelijk salaris Mijnheer pastoor. Post 20. Overige incidentele baten.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4