Hallo allemaal, zaterdag hebben we tegen H.R.C. moeten voetbal len. We hadden niet zo goed gespeeld. Het was 6-3 maar niet voor ons. Bas Kessels had 1 goal gemaakt, Paul Custers 1 en Frank Laurensen 1. Sjoerd Vollenberg had ook 2 goals gemaakt. Maar dat waren eigen goals. Ik hoop dat als we volgende keer tegen Resia moeten, gaan winnen. Groetjes van Sjoerd Vollenberg. El. KORFBAL LEÜK KOM ERBIJ POEH Aan alle Oostrumse meisjes in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar Onze jeugdleden beleven veel plezier en voldoening aan hun sport KORFBAL Hun inzet heeft dan ook twee kampioenschappen opgeleverd in de deze week afgelopen zaalkompetitie. Wij willen graag d~ meisjes in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar de gelegenheid geven om met deze sport kennis te maken. Op zaterdag 19 maart a.s. willen wij dan ook een soort instuif organiseren op het terrein bij de oude Watermolen. De meisjes in de leeftijd van 6 tot en met 9 jaar worden ver wacht tussen: 13.00 en 14.00 uur en meisjes in de leeftijd van 10 tot en met 12 jaar worden verwacht tussen 14.00 en 15.00 uur. Andere belangstellenden zijn natuurlijk ook van harte welkom. Dames a.s. maandag 14 maart is onze eerste veldontmoeting - 8 uur. Maar buiten moeten we zelf de lijnen leggen enz. Dus voor wie het kan kom op tijd. Met zijn allen is het zoo gepiept. Tot dan. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Te Koop: Eetaardappels (Bintje) 25 kg. f15, WP ouwe 1 s Rosmolenweg 7 Oostrum. o 21

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 21