Veteranen. Zaterdag 12 maart '88. Oostrum-Maashees Aanvang 16.00 uur Bijeenkomst 15.30 uur. Uitslagen jeugdvoetbal zaterdag 5 maart 1988. Oostrura Al - Melderslo Al 1-5 IJsselstein Bl - Oostrum Bl 1-0 H.R.CCl - Oostrum Cl 0-14 Oostrum Dl - Lottum Dl 2-2 Oostrum El - H.R.C. El 3-6 Oostrum Fl - Lottum F1 4-3 Oostrum 2 - Swolgense Boys 2 (vriendschappelijk) 1-2. Zo goed als er de vorige week gevoetbald werd zo.... (om zelf in te vullen) werd er vandaag gespeeld. We staan dus weer met beide benen op de grond. Aan het werken voor elkaar lag het niet, maar de combinaties waren ver te zoeken. Het van achter opbouwen was er ditmaal niet bij, daarvoor in de plaats waren er de z.g. lange halen gauw thuis, ballen die zoals zo vaak tot niets leidden. Tegen het een klasse hoger spelende Swolgen wilden we graag laten zien dat we ook in de tweede klasse best mee konden doen. Vandaag mislukte dat echter volkomen. Tot de 30 minuten konden we het volhouden maar toen viel de eerste goal. 'n Aanval van Swolgen werd in eerste instantie afgeslagen en de buiten- spelval werd open getrokken. Deze werd echter omzeild en de bal werd met 'n gelukkig lobje achter Twan gewerkt. 0-1. Tot de rust kregen we eigenlijk nog maar een kans. In de 43e. min. werd 'n corner kort op Robert teruggelegd. Die zette de bal voor bij de tweede paal waar Jan M. de bal inkopte. Met veel kunst en vlieg werk werd de bal door de keeper met de voet van de lijn afge haald. Rust. De tweede helft was nogen werd ontsierd doordat er 3 spelers (2 van Swolgen en 1 van Oostrum) voor 'n tijdelijke afkoeling van 't veld moesten. Tot de 60e minuut bleef het 0-1 echter toen scoorden de Boys weer. Voorzet van links werd door 'n Swolgense speler ingekopt. 0-2. In de 75e min. konden we toch laten zien dat we wel konden voetballen, 'n Goed opgezette aanval werd prima afgerond door?? (geen enkel idee wie er scoorde) in geschoten. 1-2. A.s. Zondag naar IJsselsteyn en daar zullen we proberen om de oude draad weer op te pakken. J.M. ooooooooooo o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—O 17

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 17