VENRAYSE BOWLING RAM* IOENSCHAPPEN 27/28 FEBRUARI 1988. Liefst 66 leden van de Bowling Bond hadden zich dit jaar aange meld voor dit evenement, (pupillen, junioren, aspiranten en senioren) Op zaterdag 27 febrstartten de eerste series van de voorronde. Verdeeld over vier klasse, naarmate de speelsterkte c.q. gemid delde, moest men een plaats zien te behalen bij de eerste 10, heren A en heren B, en minimaal een 6e plaats bij de heren C en de dames klasse. Al snel bleek dat er een aantal personen duidelijk liet zien dat ze aspiraties koesterden voor de titel. Twan Claessens (heren A)begon met een 256 game, welke tevens de hoogste score zou zijn van het gehele toernooi, en liet zich nadien door geen enkel ander meer benaderen laat staan verras sen. Cor van Ewijck wist bij de heren B een voortreffelijke game van 235 te noteren en had hiermede maar een beperkte achterstand op Gerard Stroecken, die met een gemiddelde van 185 tegenover Cor 179 na de 6 games voorronde in deze klasse de leiding in handen had Bij de heren C was het Jan Kleuskens die verrassend de eerste positie had ingenomen. Gevolgd door Henk Janssen en Wim Minten. Deze laatste scoorde overigens een game van 226. Verder is het nog vermeldenswaardig dat er in deze klasse drie personen op een gedeelde 6e plaats eindigden, zodat er nog even gegooid moest worden voor de halve finale plaats. (Wiel Michiels, Bernard Liefting en Hay Lenssen) Laatstgenoemde bleek de betere (gelukkigste) te zijn van dit trio en daarmede was plaatsing een feit. Bij de dames verliep ook alles volgens planning, Gertie van Cuyck behaalde hier de hoogste game (197) en Maria Siebers de hoogste totaal score en daarmee een eerste plaats na de voorron des Een gedeelte van de voorrondes werd op zaterdag gespeeld en zondagmorgen volgden de overigen, vooraf om 9.00 uur, werd de groep aspiranten/junioren gespeeld. De in deze klasse gedood verfde kandidaat voor de titel had echter z'n dag niet, hij moest deze keer de eer laten aan Robert Peeters die met 5 pins voorsprong de kroon overnam van Harold Michiels en kampioen werd in deze klasse. Terwijl Jeroen Stoks hier de derde plaats innam. De pupillen klasse, die overigens maar 3 games speelden, had een deelname van 6 personen en hier wist Rene Geurts met 262 pins op de eerste plaats beslag te leggen. 2e werd Jeroen Wegh (251 pins) en 3e Michael Thijssen (230 pins). Maar nu weer terug naar de halve finale senioren. 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14