VREUGDEVOL NIEUWS Er zijn zo van die dagen, dat je brievenbus uitpuilt van post, vaak gaat dan het grootste gedeelte naar de prullenmand. Maar deze week trof ik op een morgen alleen maar een klein envelopje in de brievenbus, maar wel heel belangrijk: kleine envelopjes bevatten meestal goed nieuws en dat was ook het geval met dit kleine envelopje. Daarin maakten Ruud en Maria Engels- Segers, van Herenpasweg 8, melding van een wonderlijk gebeuren in hun gezin. Zij lieten weten, dat hun gezin was uitgebreid met een derde kind, dat door het leven zal gaan als "DANIè'LLE"zusje van Giovanni en Jacqueline. Voor ouders voor wie het kind de vrucht van echte liefde is en tevens de komst van een kind als een geschenk van God zien, zijn kinderen van harte welkom, zijn kinderen hun grootste rijkdom. Ruud en Maria zijn God dan ook bijzonder dankbaar voor dit "kostbaar" geschenk en daarom is het voor hen dan ook een van zelfsprekendheid, dat zij DANIè'LLE met de grootste zorg en liefde zullen omringen, zodat DANIè'LLE temidden van hen kan opgroeien tot een blij en gelukkig kind. Zij willen hun kind alles meegeven wat het leven verrijkt en daar hoort volgens hen ook zeker het geloof bij; zij willen hun christen-zijn ook overdragen op hun kind. Door de doop willen zij hun dank uitspreken tegenover God maar evenzeer de verantwoordelijkheid op zich nemen hun kind op te voeden voor God, want God wil ook voor dit kind eeuwig leven en geluk. Ruud en Maria, van harte proficiat met jullie derde kind, met DANIëLLE, moge zij veel vreugde en geluk blijven uitstralen in jullie gezin en moge zij zelf een heerlijke toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen DANIëLLE een hartelijk welkom toe in onze paro chiegemeenschap, moge zij zich daar thuis en gelukkig voelen. Wat jammer! Wat een verdriet en pijn! Onbegrijpelijk, waarom God? Wat een schrille, pijnlijke tegenstelling met het voorafgaande bericht. Leo en Ien van Els-Tacken, Goetzenhof 6, verlangden al jaren naar een kind en ze hebben er ontzettend veel offers voor over gehad. Zaterdag, 27 februari, scheen hun wens in vervulling te gaan. Zij mochten hun vurig gewenst kind verwelkomen, een zoon: SIEM. Kinderen zijn wonderen in onze handen, een kostbaar bezit; maar het mocht maar enkele uren hun bezit zijn; zondag, 28 februari, heeft God het opgenomen in Zijn paradijs. Leo en Ien staan nu voor een berg verdriet, we kunnen slechts vermoeden wat ouders voelen in hun hart 4

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4