Overleden ouders Verstegen-HoebenNol, Gien en Marie Ouders PouwelsTijssen Lei Janssen Jeu Arts Moeke Vermeulen-Moorrees (j ongerenkoor) Maandag 09.00 uur Tot zekere intentie Dinsdag 09.00 uur Voor een zieke Woensdag 09.00 uur Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Donderdag 09.00 uur Piet Camps Johanna Vermeulen en zonen Vrijdag 09.00 uur Moeke Vermeulen-Moorrees (namens de bewoners van de Gildestraat) Zaterdag 19.00 uur Piet Direks (namens kinderen Cuijk-Helle- gers) Jac Gooren Overleden ouders Hoex-van Soest en Nelly MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Stijn Bus, Sander Janssen, Bram Broere, Joop Bovendeerdt Zondag 08.00 uur Nicole v.d. BurgtMariska Litjens, Helga Tielen, Maud van Arsen 10.00 uur Judith Jacobs, Wendy Janssen, Miriam Jans sen, Elles Lenssen Akoliet: Tom Arts STILLE OMGANG De jaarlijkse Stille Omgang te Amsterdam vindt dit jaar plaats in de nacht van 19 op 20 maart. Vanuit onze parochie gaat men er per autobus heen. De intentie van dit jaar luidt: "Heer, zend ons bedienaren voor de H. Eucharistie, omdat we zonder Uw gaven niet echt kunnen leven". We mogen ons afvragen: wat heeft indertijd die vissers in Gali- lea bewogen om Christus te volgen? Ook nu zullen veel mensen geen duidelijke verklaring geven, waarom men die Stille Omgang volgt Duidelijk is wel, dat men voor zichzelf een teken wil stellen van geloof en liefde, zoals we uitdrukken in de Eucharistie. Mededelingen over de Stille Omgang vindt men op een affiche achter in de kerk. In onze parochie kan men zich opgeven bij: Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3