TENNISVERENIGING „OOSTRUM" Hallo jongens en meisjes, We hebben zaterdag 27 februari tegen DES moeten spelen. Het waren kampioenen. We hebben het tot rust 0-0 kunnen houden. Na de rust werd er 1 doelpunt gemaakt en er kwamen er nog 2 bijHet was dus 3-0 voor DES. Gelukkig voor ons maakte Tielke V. nog een doelpunt. De eindstand was 3-1 voor DES. Ondanks de eindstand van 3-1 hebben we toch een leuke wedstrijd gehad. Groetjes Anneke C. Aspiranten 2. Hallo allemaal. Zaterdag is de 2e competitie begonnen toen moesten we tegen EWC dat is Well. Toen we even bezig waren leken ze heel moeilijk maar dat viel wel mee. Als eerste ging Bas naar voren, hij trapte en hij zat. Het was 1-0 voor ons. Maar die lieten zich niet kisten hoor. Ze renden ook naar voren en maakten ook een goal. 1-1 Was het gelijk. Het leek zo te blijven, maar Sjoerd maakte er 2-1 van, we waren daar wel blij mee, we stonden voor. Dat bleef zo. Eerst maakte Bas weer een goal, 3-1. Dus Bas had er 2 gemaakt. Het bleef niet 3-1, want Paul maakte er een bij. Hij wilde bij Bas komen, dus maakte er nog een. Het was 5-1 en dat bleef zo. 5-1 Was de stand. We douchten ons snel, want wie als laatste klaar was moest het lokaal vegen. Dat was Rob J. We wilden gaan kijken maar Frits zij dat er een ander team in was en toen gingen we naar huis. Groetjes Sjoerd Vollenberg. - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Oproep algemene ledenvergadering, Hierbij nodigen wij alle leden uit op onze jaarlijkse algemene ledenvergadering, welke gehouden zal worden op dinsdag 15 maart om 20.00 uur in de sportkantine. Aan alle Tennisbelangstellende (niet leden). Zij die nog geen lid zijn van onze vereniging maar toch belangstelling tonen voor de tennissport nodigen wij bij deze gaarne uit tot het bijwonen van deze vergadering. 19

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 19