Aspiranten 1 zaalkampioen 1987 - 1988 Horst 27-02-1988 Zaterdagmorgen om 11.00 uur was het dan zover. Onze Aspiranten 1 speelden hun laatste wedstrijd van de zaalcompetitie en wel tegen Peelkorf 2. Dat ook dit team goed meedraait, werd al snel duidelijk. Het werd een spannende wedstrijd waarin Oostrum voor rust op 1-0 kwam door een doelpunt van Judith Linskens. Direkt na rust kwam Peelkorf door een fraai doelpunt op gelijke hoogte, 1-1. Blijkbaar waren de jongedames toch zenuwachtig en hadden naast goede scoringsmogelijkheden ook wel soms geluk, dat de goede schoten van de tegenpartij niet in de korf belandden. Maar ongeveer 7 minuten voor het einde van de wedstrijd scoorde Moniek v.d. Pas het winnende en beslissende doelpunt voor Oost rum 1; 2-1 dus en kampioen, met een voorsprong van maar liefst 6 punten op nummer 2. Na de wedstrijd konden de speelsters met hun leidsters de feli citaties en bloemen van ouders en bestuur in ontvangst nemen. Nogmaals van harte gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap. Beste bestuursleden, train(ster(s)leden en ouders van jeugd leden Zoals U wellicht bekend zal zijn, is er in oktober 1987 een werkgroepje samengesteld, dat onder leiding van Suzanne Houben, studente van het CIOS te Sittard, zich is gaan bezighouden met: liet opzetten van een organisatiemodel voor onze korfbalvereni- Na een aantal bijeenkomsten is men nu zover, dat het model in concept klaar is en aan U kan worden voorgelegd. Het is de bedoeling dat onze vereniging in de toekomst met dit model zal gaan werken en daarom is het voor U van belang om op de hoogte te zijn met de inhoud van dit organisatiemodel. Mogelijk heeft U hier op- of aanmerkingen en aanvullingen op en deze kunt U dan naar voren brengen op de bijeenkomst in de kantine van het sportpark op woensdag 9 maart a.s. Vanaf 20.00 uur liggen de concepten ter inzage in de kantine. Om ongeveer kwart voor 9 willen we beginnen met de bijeenkomst. Wij hopen dat ook U bij deze toch wel belangrijke bijeenkomst aanwezig zult zijn. Namens de werkgroep, Korfbalvereniging Oostrum, D. v.d. Valk, secretaresse, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 18 gillg*

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 18