fout. Het venijn zat in deze wedstrijd in de staart. Met nog zo'n 7 min. te spelen krijgt Benny de bal rechts op het midden veld aangespeeld. En daarmee begint de one man show van Benny. Hij speelt mannetje 1 voorbij, och nog maar een denkt hij, dus mannetje 2 ook maar voorbij gesneld en ook nr. 3 moest eraan geloven en dan een snoeihard schot via de paal onder keeper door in het doel. 2-3. Herhaling. Benny speelt 1, 2, 3 man uit en bam goalKlappen! Hegelsom mag weer aftrappen en het staat 3-3. (Geen herhaling). Rechtstreeks vanuit de aftrap scoren ze. De bal ging recht op Twan af, maar door de harde wind werd deze plotseling van rich ting veranderd en was Twan kansloos. Hiermee was het echter nog niet gedaan. We wilden perse winnen, 'n Aanval van ons resul teerde in de 88e min tot 'n hoekschop. Jep zet zich achter de bal en met 'n magnifique trap verdwijnt de bal rechtstreeks in de goal. Voor alle zekerheid zette Jan M. zijn schoen er nog onder, maar de bal lag al achter de doellijn. 3-4. Herhaling. Jep neemt hoekschop en de bal verdwijnt direkt in de goal. Klappen! Hegelsom kon in de laatste 2 min. niet meer scoren. Een applaus voor onszelf. We staan nu boven aan, aan de top of te wel we zijn de nieuwe koploper. Als we op deze manier zouden kunnen blijven spelen nou, dan, dan wie weet. Meerlo 3 - Oostrum 3 (0-0)2-1. In een matige wedstrijd behaalde Meerlo 3 een onverdiende over winning op Oostrum 3. Oostrum 3 was sterk gewijzigd t.o.v. het team dat vorige week 2 punten tegen Leunen pakte. Toch was het vertoonde spel van Oostrum niet slecht. Oostrum had voor rust de beste kansen. Onkunde van de voorhoede, een uitstekend keepende Meerlo-goalie en het houtwerk voorkwamen een beslissende voor sprong voor Oostrum. Ruststand 0-0. Na de rust werd het zeer rommelig. Veel gebeurde er niet. 10 Minuten na de rust werd de wedstrijd even onderbroken voor een blessure en tevens voor het "Hondeweer"Na deze pauze was het Oostrum dat in de 70e minuut de leiding nam. Lou Gillisen ontving de bal en knalde hem hard in de hoek. 0-1. Dit was op dat moment verdiend. Meerlo begon nu aan te dringen en door twee foutjes achterin nam Meerlo binnen de minuut de leiding. Met nog 3 minuten te spelen gaven zij de winst niet meer uit handen. De zege was niet verdiend, want Oostrum had de betere kansen. Oostrum 3 zoekt hetzelde als V.V.V., namelijk een makkelijk scorende spits. Volgende week weer in eigen huis en dan treden we aan tegen het 2e van Castenray, met wie we nog een appeltje te schillen heb ben. Patrick, Ruud, Jan, Peter en Conraad nog bedankt voor het meespelen Groetjes, Noes. 15

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 15