SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Team pnt. 1. Pinhunters 73 2. Strikers Drukshop Venray 69 3. Close Encounters 48 4. Club Up 43 5. Scores 45 6. Hit Miss 43 7. Cafe Oud Meerlo 35 8. Golden Wonder 26 Hoogste serie in de 1ste klasse: Leo van der Rijt en Jimmy Branje met een score van 564. Hoogste game: Twan Claessens met 210. Hoogste serie en hoogste game in de 2de klasse: Guus van Leeuwen met 528 en 195. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o S.V Oostrum eert jubilarissen. Vrijdag 26 februari was het dan zover dat S.V.O. na een goede voorbereidingsperiode hun eigen KLNBspeld konden uitreiken. Voorzitter A.v. Soest mocht vele aanwezigen, waaronder de spon sors, welkom heten in zaal de Karklingel. In aug. '86 tijdens de algemene ledenvergadering werd dit idee over de verenigingsspeld aan de leden voorgelegd en werd dit plan nader uitgewerkt. Funktiejaren binnen de S.V.O. zouden meer aanspreken in dit consept als 1idmaatschapsjaren t.w.: Bestuurs lid, Jeugd- en Elftalleider, Grensrechter, B Scheidsrechter, Terreinknecht, Kantinebeheerder, Wedstrijdsekretaris en Trainer. Voor een blijvende herinnering kwamen 30 personen in aanmerking. De zilveren KLNBspeld ontvingen 14 leden. De eis om de onderscheiding in ontvangst te mogen nemen was o.a. 50 jaar lid S.V.O., 12 jaar vervullen van een funktie, 3 volle dige zittingsperioden als voorzitter. De namen van de 14 leden: Bert Arts, L. Basten, B. v.d. Hoogenhof, Piet HaegensBroeder Huyberstoevallig niet aanwezig, Joost LinskensWiel Pingen, G. Pelzer, Jan Raedts, Fr. Schelbergen, W. Tacken, Jan Verheyen en Sraar Vermeulen. Het hoogtepunt vormde de uitreiking van de gouden klubspeld. Hiervoor kwamen 5 personen in aanmerking, 3 ereleden en 2 leden met tenminste 25 funktiejaren. 11

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11