9 Achter de grot is een nis/inham waar men dat materiaal kwijt kan. Opruiming daarvan geschiedt regelmatig vanwege het kerkbestuur Vanzelfsprekend mag er op het kerkhof ook geen plastic of papier blijven rondslingeren; dat zou een heel onverzorgde indruk geven Ten overvloede wellicht: - het kerkhof en het kruiswegpark Trans Cedron is geen speelplaats voor kinderen; - en is ook geen plaats om honden uit te laten. Wanneer iedereen met voorafgaande bepalingen rekening houdt, zal het Oostrumse kerkhof steeds een fijn verzorgd kerkhof kunnen blijven. (wordt vervolgd) o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o AGENDA 25 febr Ledenvergadering 00Z0 Bowling-Bistro. 26 febr Feestvergadering S.V.O. 1 maart Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering 1 maart Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 u.kant ine. 2 maart Opfrissen verkeerskennisDe Bruijn, Venray,L.V.B 4 maart KorfbalverOriëntatie-wandelfietstocht 5 maart Harmonie, oud papier ophalen. 8 maart Bestuursvergadering S.V.O. 9 maart Opfrissen verkeerskennis, De Brijn Venray, L.V.B. 10 maart Harmonie, bestuursvergadering. 14 maart Lezing Keuringsdienst v. Waren L.V.B. 16 maart Bedevaart Smakt, L.V.B. 16 maart Smakt kienen O.V.B. 17 maart Parochievergaderinggemeenschapshuis 22 maart Culturele Kringavond, Venray, L.V.B. 22 maart O.V.B. Kreatief met kip en ei. 25 maart O.V.B. 's morgens Info 3. vriezen en koelen. 2 april Harmonie, oud papier ophalen. 7 april Kindermiddag, O.V.B. april Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 u.kantine. 9/10 april Harmonie, deelname solisten aan Federatieconcours. 9/10 april Harmonie, deelname tamboerkorps aan FKM-kampioens- wedstrijden 12 april Werkcomité Oostrum. 12 april Bestuursvergadering S.V.O. 12 april O.V.B. Uitstapje. 26 april O.V.B. Lezing Reumatioloog DrMasek. 1 mei Eerste H. Communie. 6

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 6