KARNAVALsvERENiGiNG „De KarkÜngels" OOSTRUM Karnavalsoptocht 1988. Onder een stralende zon trok zondagmiddag de bonte stoet weer door de straten. Een bonte mengeling van goed afgewerkte wagens en kleurrijke grote en kleine groepen was het resultaat van menig uurtje afzien, want de voorbereidingsperiode was maar kort De toeschouwers zagen een stoet waarin de spot werd gedreven met plaatselijke zaken en waarin men nog steeds onuitputtelijk is in het uitbeelden van spreuken en gezegdes. In ieder geval lieten degenen die meededen zich goed horen en zien, zodat het voor de jury niet gemakkelijk was voor iedere kategorie een winnaar aan te wijzen. Na de punten geteld te hebben kwam zij tot de volgende uitslagen. Groepen 1 t/m 4 personen: le Het is der wer. 2e Weej hebbe en Ton op de bank 3e Weej werre nie geakseptierd. 4e De Rat Groepen 3 t/m 9 personen: Groepen 10 en meer personen: le Chinees. 2e Weej rake mit dees daag nie uutgeput le Gastanks. 2e Gouden parochie. 3e Uutverko'ép. De beide prinsewagens zagen er geweldig goed uit. De wagenbou wers hebben dit jaar weer bijzonder hun best gedaan en zij verdienen een grote pluim. Uitslag Prinsenraden 1988. Uit de vele goede inzendingen zijn de volgende winnaars na loting bekend geworden: Bert Linskens Annemie v. Soest Annie Kessels Harry Kessels Herman Lenssen Harrie Lenssen Marcel v. Rattingen Rob Raaymakers Barry Oudenhoven Vorst Willie van de Spörriemökke Jan Vermeulen Joos Truijen Harry Holtackers Sraar Kessels. De prijzen worden door Prins Sjef 1 persoonlijk overhandigd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7