10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag0900 u. Donderdag9.00 u Vrijdag 09.00 u Zaterdagl900 u Jan Kessels en ovel. familie, Piet Litjens (namens kennissen) Lei Janssen (Herenkoor Gregoriaans) Piet Derks (namens fam. Helle- gers-Reintjes) Voor 'n zieke. Tot zekere intentie. Overlouders Loonen-van Rensvoor de leden en overl.leden van de Vereniging van Oude ren Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Uit dankbaarheid. GEZINSMIS: Thema "MENS DURF TE LEVEN" Piet Direks, overl.ouders Loonen-van Rens, Thei Claessens, Anna Gertrudis Janssen- RenkensWim Janssen (namens de Buurt) Kinderkoor Mi sd i enaarsbeurten Zaterdagl9.00 u. Elles Lenssen, Monique v.d. Pas, Sandra van Limbeek, Maud van Arsen. Zondag 08.30 u. Ludo vam Mill, Joop Bovendeerdt, Bram Broe- re, Stijn Bus. 10.00 u. Wendy Janssen, Judith Jacobs, Miriam Jans sen, Loes Swinkels. Akoliet: Marcel Nellen. Vastentijd Vasten is meer dan alleen onthouding van spijs en drank, hoe heilzaam dit ook kan zijn om naar hogere dingen uit te zien. Vasten is je ontdoen van egoïsme, je aandacht richten op anderen die je hulp verwachten zonder er om te vragen. Vastentijd vraagt veertig dagen omkeer van denken en doen, van prioriteiten stellen in je keuze. Het is de tijd dat het echte christelijke levensgevoel weer boven moet komen. Dit gevoel is niet te omschrijven maar wel te ervaren: als je echte christenen gadeslaat en ermee in contact probeert te komen Het grote voordeel is dat we minder bezorgd worden, beter leren relativeren en het betrekkelijke leren zien van wat door velen wordt nagejaagd, meer aandacht te schenken aan mensen die het moeilijk hebben, die geen dak boven hun hoofd hebben, die moeten leven in mensonwaardige toestanden. De grond van ons bestaan ligt in God, onze liefdevolle Vader. Memisacollecte De kerkcollecte voor MEMISA heeft opgebracht f. 610,30. Hartelijk dank aan alle gevers. Uw Pastoor o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 3

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3