OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Afdeling Venray organiseert op 12 januari om 8 uur in het Wijk- gebouw "den Hoender" in de Ursulastraat een thema-avond over "Vrouwen en geestelijke gezondheid". Als U hiervoor belangstel ling heeft, vindt U verdere informatie in Peel en Maas. Dames Het bestuur van het O.V.B. wenst al haar leden alle goeds voor 1988 en hoopt dat we er met z'n allen weer een succesvol jaar van zullen maken! Dinsdag 12 januari a.s. houden wij onze jaarvergadering, aanvang 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Tijdens deze vergadering zullen mevr. T. Reintjes en mevr. L. Tromp aftreden en zich niet meer herkiesbaar stellen. We hebben inmiddels 2 nieuwe kandidaten maar zijn er nog dames die belangstelling hebben in een bestuursfunctie, dan kunnen zij zich nog tot voor aanvang van de vergadering kandidaat stellen bij de voorzitster. Na de pauze komt de heer Peelen van het Z.N.L. een lezing geven over het wel en wee van het ziekenfonds, met behulp van een dia serie. Hebt U vragen over een bepaald onderwerp, dan zijn deze zeer welkom. Hopelijk mogen we weer velen van U op deze eerste bijeenkomst van het jaar begroeten. Het bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Vanuit de Maria basisschool: Groep 1—2, Aan de Ouders: Volgende week starten we met het projekt "verkeer". n.a.v. dit onderwerp: laten we de kinderen een videoband zien. bekijken en oefenen we ev. wekelijkse verkeersssituaties komt er een agent met een politieauto op school o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 9

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9