limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. CP TOCHT OPTOCHT OPTOCHT OPTOCHT CP TOCHT CP TOCHT CP TOCHT De feestdagen zijn weer achter de rug en er staat ons opnieuw een jaar vol verrassingen te wachten. Een van die plezierige verrassingen is altijd weer de karnavalsoptocht in Oostrum. Maar voor we weer zover zijn, moeten er heel wat ideeën worden uitge broed, moet er gezaagd, geknipt, geplakt en geschilderd worden. Wilt U zich nu al aanmelden voor de optocht, dan kan dat bij Jan Kreutz, Wester Thienweg 17, tel. 88355 en bij L. Wilms, van Broekhuizenstraat 23, tel. 86895. Zij staan voor U klaar om U op weg te helpen en U met raad en daad terzijde te staan. Kortom, de optochtcommissie is weer paraat. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o~ o- o Op dinsdag 19 januari 1988 organiseert de kring een Bezinnings dag in de Abdij van de Paters Norbertijnen in Heeswijk. Het thema is: "Geloven en gezond leven". We gaan met een bus en evenals verleden jaar zal de bus rondrijden langs de afdelingen. Vertrektijd plm. half negen. Programma 10.00 uur: Aanvang met koffie. 10.30 uur: Inleiding over het thema. Daarna gelegenheid voor vragen en discussie. 12.15 uur: Gelegenheid om in de kapel de H. Mis bij te wonen. 13.00 uur: Diner. 13.30 uur: Gelegenheid voor ontspanning. 14.30 uur: Verder doorwerken met het thema. 16.00 uur: Sluiting. Kosten, inclusief koffie, diner en bus f. 35,00. U kunt zich hiervoor opgeven bij mevr. Volleberg, tel. 84188. Op donderdag 14 januari 1988 houden we onze jaarvergadering. We beginnen om half 8 (attentie). Dames, die interesse hebben in een bestuursfunctie kunnen zich nog aanmelden bij de voorzitster tot voor de vergadering. Op deze avond bestaat er ook gelegen heid om de contributie over 1988 te voldoen. Uiteraard zijn nieuwe leden van harte welkom. Na de pauze zal M. Wilms voor ons een quiz verzorgen. 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8