karnavalsvereniging „De Karklingels" oostrum 5 6 11 12 15 juli sept okt nov nov Werkcomité Oostrum. Werkcomité Oostrum. Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering Vorstenraadsbalgemeenschapshuis Werkcomité Oostrum. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Zittingen op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari Zaal open. Stemmingsmuziek door de Eiken Binnenkomst Raad van Elf, 1, Vorst Jan en Nar Twan. 19.00 uur: 19.30 uur: hofkapel. 20.00 uur: Prins Bert Hierna zullen een keur van artiesten voor het voetlicht treden, o.a. play-back groep de Boys-Gang, Karei Fiddelers - diverse malen Limburgs buurtkampioenEikenhofkapel - die weer voor de nodige stemmingsmuziek zal zorgen, Zangkompe- nee Oere-Toe, Tum-Tum - een veelbelovende nieuwe groep uit Oostrum, Math Arts, uit Blerick Neutjes Vier, Gouden Narrekap- drager Ton Jorna, de Sjawi's - de smaakmakers van de laatst uitgezonden "Pats-Boem-Show" Wij hopen U met bovenstaand programma een gezellige avond te kunnen aanbieden. Veel plezier. P.S. Bij het schrijven van dit artikel waren er nog enkele (25) kaarten voor de vrijdag te koop. Heeft U alsnog interesse, neem dan kontakt op met Theo Theeuwen, Valkenkampstraat 10, tel. 80109. PRINSE RADEN Ook dit jaar kunt U tijdens de zittingsavonden raden, wie er Prins Karnaval van de Karklingels zal worden. U kunt Uw gokje wagen tijdens de pauze (f. 1,00 per ingevulde naam). Vanaf 8 januari zal er in elke "horeca-gelegenheid" in Oostrum een lijst aanwezig zijn waarop U de naam van Prins Karnaval 1988 kunt invullen voor het luttele bedrag van f. 1,00 per ingevulde naam. De helft van de opbrengst zal als prijzengeld uitgekeerd worden, dus ook de niet-goklustigen onder U hebben nu kans. Wie wordt de nieuwe Prins??? 7 .OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7