De bloembakken e.d. in gebruik bij jaarlijkse sacramentspro cessie, zullen een stevige opknapbeurt ondergaan. Werkcomité zal hiervoor zorgen. De afwezigheid van rupsbaan tijdens de kermis blijkt achteraf op een misverstand te berusten. Op aandringen van Werkcomité is een artikel uit prijzenpakket van een van de kraampjes genomen Blijkens brief van Gemeente zal niet overgegaan worden tot verbreding van de hoek Mgr. Hanssenstraat/Watermolenstraat Als een van de argumenten wordt aangevoerd: er hebben zich tot dusverre geen ernstige verkeersongevallen voorgedaan. Vergade ring vindt dit een zwak argument. Onze opzet en ongetwijfeld van Gemeente is deze te voorkomen. Bij gelegenheid zullen wij hierop terugkomen. Met voldoening wordt kennis genomen van Oostrum Wegwijzer 1987. In de loop van deze week zal deze uitgave huis-aan-huis worden bezorgd. Indien financieel haalbaar zullen wij jsar lijks met een dergelijke uitgave komen. In dorpenraadsoverleg kwamen zaken aan de orde zoals: woning bouw; toestand wegennet; terugbrengen termijn van 10 jaar naar b.v. 5 jaar inzake autochtonen. In de week van 23 tot 28 november zullen leden van Werkcomité weer de jaarlijkse rondgang maken om een vrijwillige bijdrage te vragen voor Sinterklaasviering in gemeenschapshuis en kerstpakket voor langdurig zieken en hoogbejaarden; evenals Oostrumse bewoners, die in een verpleeg- of verzorgingshuis verblijven Wijzigingen voorbehouden zal de dorpsraad op de volgende data in 1988 vergaderen: 12-1; 9-2; 1-3; 12-4; 14-6; 3-7; 6-9; 11-10; 15-11. Genoemde data zullen vanaf heden worden opgeno men in vergaderkalender van Oostrum1s Weekblad. - Omtrent plaatsing kerstboom zal tijdig overleg plaatsvinden met Gemeente. - Vanwege te geringe deelname zal Tienersoos haar activiteiten tijdelijk stoppen. Bestuur hoopt na enige tijd weer van start te kunnen gaan. - Volgende vergadering: dinsdag 12 januari in cafe VERMEULEN. o- o- o- o-o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Op zondag 24 januari vertrekt om 7 uur vanaf het gemeenschaps huis een bus naar het Sauerland om te langlaufen. Er zijn nog 10 plaatsen beschikbaar. Iedereen, die nog mee wil (men hoeft geen L v.B.-lid te zijn) is van harte welkom. De kosten bedragen f. 34,00 per persoon. Dit is inclusief ski-uitrusting. Opgeven kan men zich tot 11 januari bij M. Willems, tel. 80193.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2