Deze keer alleen een verslag van 't B-team. Het A- en B-team zijn met kerst en nieuwjaarsreses Het tweede team was gastheer tegen de Wetteling uit Venray en te gast bij B.I.O.S. uit Overloon. Beide keren werd kantje boord gewonnen met 5-4 dankzij 't extra punt. Tegen de Wetteling uit in het begin van de kompetitie werd overtuigend met 9-0 gewonnen. De nieuwkomers in de V.B.B.- kompetitie leren echter snel en boden goed weerstand. De sfeer breker was de laatste partij waaraan zoveel spelers als toe schouwers 'n kater overhielden. Een toeschouwer-speler verliet zelfs vroegtijdig 't lokaal. Schenen trappen en bekvechten is in de biljartsport gelukkig geen gemeengoed. Laten we 't zo houden. Aanleiding was de Kopman van de Wetteling, die wel een heel onsportieve speelwijze aan de dag legde om zijn tegenstander te intimideren. Helaas met sukses. Het ongelukkige slachtoffer was ik zelf. Na zo'n tien jaar biljarten en door de wol geverfd te zijn spande dit toch wel de kroon. Wat de partij van mijn leven beloofde te worden veranderde in een "biljarümerrie" Ik laat het hier maar bij want het krantje moet nog door Uw brievenbus kunnen. B.van Dijk en J. Cornelissen speelden een verdienstelijke partij en wonnen. W. Kleuskens en ondergetekende verloren met een slecht gemiddelde en een record aan poedels. B.I.O.S. uit verliep stroefjes. Ieder biljart heeft z'n eigen karakter. In de regel went dat snel, maar nu gaven alle vier de banden een verschillende afstoot. Het gegeven effekt kwam er verschillend en in mindere mate uit dan gewend. Hierdoor gaat men onzeker spelen. En spoelen zonder banden gaat nu eenmaal niet. E.v.d.Vennen speelde desondanks goed door een prachtige serie van 27 caramboles. Ed heeft nu eenmaal meer klasse dan wij, zodoende J. Cornelissen speelde net z'n gemiddelde. B. van Dijk en H. Daniels kwamen slecht uit de bus en verloren met 'n laag gemiddelde. Of we nog op de tweede plek in de kompetitie staan weet ik niet, maar de inzinking mag niet veel langer duren, willen we niet naar de middenmoot afzakken. Laten we hopen dat 1988 het goed met ons voor heeft en met U. Voor het Kerst/Nieuwjaars driebandentoernooi gaven zich voldoen de spelers op en dit kon dus doorgaan. Helaas stond ik langs de kant als toeschouwer i.v.m. met werk. Ik had maar wat graag meegedaan. Niettemin een geslaagd toernooi en veel pret. Wel zwaar want er gaat veel tijd in zitten en 't valt verdraaid niet mee minimaal driebanden te moeten spelen. 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14