'Laltió Maandag 11 januari: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: het gehele orkest. Woensdag 13 januari: repetities in het gemeenschapshuis van 18.15 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Donderdag 14 januari: bestuursvergadering om 19.30 uur. 7 JUBILARISSEN BLJ DE HARMONIE Tijdens een gezellig muzikaal treffen op 27 december j.l. met solisten en ensembles van leden en leerlingen van onze Harmonie, werd aandacht geschonken aan een zeven-tal jubilea. Theo Kessels, Mart Knelissen, Jac Linders en Henk Litjens moch ten een onderscheiding ontvangen i.v.m. hun 25-jarig lidmaat schap van een muziekvereniging. Zij werden daarvoor gehuldigd met het opspelden van het zilveren bondsinsigne Lei Martens, Piet Verheijen en Jan Versleijen werden gehuldigd i.v.m. hun 40-jarig lidmaatschap. Zij kregen daarvoor het gouden bondsinsigne opgespeld. In een korte toespraak memoreerde de president hun inzet en hulpbereidheid bij de Harmonie. Hij wees daarbij op het grote belang van een muziekvereniging voor de leden zelf maar zeker ook voor de dorpsgemeenschap. Nadat ook de dames in de hulde waren betrokken met aanbieding van een boeket bloemen, bracht het jeugdorkest een serenade. Vervolgens maakten de vele aanwezigen gebruik van de mogelijk heid om de jubilarissen geluk te wensen, waarbij pastoor de Ceuster de gelegenheid te baat nam zijn waardering voor de, aan de bovengenoemde leden verleende bondsonderscheidingenuit te spreken Tenslotte werd het muzikaal treffen in een gezellige sfeer afgesloten o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o MUZIEKVERENIGING aimotue Qlua G OOSTRUM-VENRAY 12 (9 k

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12