e Misdienaarsbeurten zondag 8.30 u 10.00 u Monique v.d. Pas, Elles Lenssen, Sandra van Limbeek, Maud v. Arsen. Wendy Janssen, Mirjam Janssen, Judith Jacobs, Loes Swinkels. OUDEJAARSAVOND. Op oudejaarsavond - donderdag 31 december is er ook een avondmis om 19.00 uur. We danken God voor al het goede dat Hij ons schonk in het afgelopen jaar, voor de kracht die Hij ons schonk in moeilijke dagen, voor het vele goede en de steun die wij van anderen ontvingen. Laten we het jaar 1987 goed eindigen: dankbaar tegenover God! Deze H. Mis zal opgeluisterd worden door ons Jongerenkoor. KERST- EN NIEUWJAARSWENS namens ons Kerkbestuur en onze Financiële Commissie. Moge het Kerstfeest 1987 voor U persoonlijk, voor Uw gezin, voor al Uw dierbaren zijn: Een bron van Vrede, Vreugde en Licht. Tevens wensen wij U allen een hoopvol, zonnig en vreugdevol 1988. Onze dank gaat uit naar iedereen die, hoe dan ook, in het afgelopen jaar hun medewerking - en die was groot en bemoedi gend - hebben gegeven voor onze Kerk, voor onze Parochiegemeen schap. Hartelijk dank en fijne feestdagen. Uw Pastoor Denkt U nog aan het kerstgeschenk voor zuster Lemmens R.KPAROCHIE O.L. VROUW GEBOORTE, OOSTRUM Administratie Gezinsbijdragen. Nog enkele weken en het jaar 1987 ligt alweer achter ons. Dat betekent, dat ook voor de Administratie Gezinsbijdragen van onze Parochie per 31 december a.s. het boekjaar wordt afgesloten. In januari j.l. mochten wij van velen Uwer de toezegging ontvan gen om ook in 1987 een vrijwillige bijdrage te verlenen, bestemd voor onze Parochie. Nu wij dan ook alweer in de laatste weken van 1987 zijn aange land, zijn wij zo vrij U te herinneren aan Uw toegezegde bijdra ge voorzover wij deze nog niet van U ontvingen. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7