OOSTRUMSE VROUWEN _z BEWEGING _z I Hallo allemaal, We hebben zaterdag tegen Castenray gespeeld. En weer gewonnen. Het eerste kwartier had Mariska S. twee doels gemaakt. Het tweede kwartier had Mariska L. twee doels gemaakt en ik, Carmen, had er een gemaakt De anderen hadden niet zoveel kansen, daar wij bijna de hele tijd de bal hadden. De eindstand was dus 5-0 voor ons. Iedereen nog fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Carmen Pup. 1 o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Dames Het bestuur van het O.V.B. wenst al haar leden alle goeds voor 1988 en hoopt dat we er met zijn allen weer een succesvol jaar van zullen maken! Dames Dinsdag 12 januari a.s. houden wij onze jaarvergadering, aanvang 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Tijdens deze vergadering zullen mevr. T. Reintjes en mevr. L. Tromp aftreden en zich niet meer herkiesbaar stellen. We hebben inmiddels 2 nieuwe kandidaten maar zijn er nog dames die belangstelling hebben in een bestuursfunctie, dan kunnen zij zich nog tot voor aanvang van de vergadering kandidaat stellen bij de voorzitster. Na de pauze komt de heer Peelen van het Z.N.L. een lezing geven over het wel en wee van het ziekenfonds, ra.b.h. van een dia serie. Hebt U vragen over een bepaald onderwerp, dan zijn deze zeer welkom. Hopelijk mogen we weer velen van U op deze eerste bijeenkomst van het jaar begroeten. Het bestuur. o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 22

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 22