Een kwartier voor tijd, alles of niets. Achter gingen we een op een spelen en Joop B. schoof door naar het middenveld. Binnen een paar minuten werd het 1-1. Joop B. was maar net over de middenlijn en gaf een waardeloze voorzet, niemand kon er bij, de keeper ook niet. Achter hem kwam de bal op de lat en via de rug van de keeper, 1-1. We roken winst en zowaar, 5 minuten later een lage schuiver van Eric Gr., 1-2. In de slotminuten verkeek Frits D., onze keeper, zich op een wanhoopsschot, 2-2. Dit was ook de eindstand. Spelers en leiders van het 4e elftal wensen iedereen prettige Kerstdagen en een gelukkig/gezond 1988! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Wedstrijd van zondag 13 december. Oostrum 5 - Wanssum 52-0 (1-0). Eindelijk, ja eindelijk is het Oostrum 5 (vernieuwde samenstel ling) gelukt om een wedstrijd te winnen. Hieraan ging het een en ander vooraf. In dit geval gaat onze grootste dank uit naar Venray 6, dat zo bereidwillig was om af te zien van de wed strijd tegen Oostrum 3, zodat wij een beroep konden doen op enkele van hun spelers omdat door omstandigheden die ons nog niet bekend zijn, enkele vaste Oostrum 5 spelers niet waren komen opdagen. Met dit bij elkaar getelefoneerd hoopje traden wij aan tegen een Wanssum dat vorige week nog koploper America een nederlaag had toegebracht Ondanks, of misschien wel dankzij de vele wisselspelers was het Oostrum dat de gehele eerste helft het spel dikteerde en dus ook de beste kansen kreeg, maar helaas wilde de bal er voorlopig nog niet in, totdat Hay Geurts voor de zoveelste keer een schot loste en ditmaal was het raak. Na de rust was het aanvankelijk Wanssum dat furieus uit het hok kwam en de achterhoede onder zware druk zette, maar onze verde diging stond als een huis en stond geen treffer toe. Op een gunstig moment kwam Oostrum aan een tweede treffer, het was leider Gerry Clark die een voorzet van Theo v.d. Pas afrond de. Na deze treffer probeerde Wanssum het nog wel maar toch niet meer met die kracht alsof ze er nog in geloofden, zodat de eerste overwinning een feit was. Maar of dit ook gelukt was zonder Leo. Theo, Michel, Marcel en Joop zal niet bewezen kunnen worden omdat wij ze nu twee keer gehad hebben. F.C. 17. o- o- o- O- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 20

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 20