Oostrum 2 - Stormvogels 3 1-0 De nummer 3 tegen de nummer 2 zou vandaag de "match of the day" moeten worden en dat werd het ook. Niet omdat de wedstrijd zo goed zou worden, maar dat is meestal zo als er wat op het spel staat, maar gewoon omdat er van alles gebeurde op het veld. Spanning, soms harde overtredingen, af en toe goed tot zeer goed voetbal van beide kanten en maar een goal en die was voor ons. De wedstrijd begon voor ons uitermate gunstig. Een goed opgezet te aanval in de 4e minuut werd door Stormvogels in hun eigen strafschopgebied onderbroken met een overtreding. Vrije trap, deze werd snel genomen maar door de "scheids" teruggefloten. Opnieuw dus. John en Jeb plaatsten zich weer achter de bal. John legde de bal op Jeb terug en die draaide de bal met veel gevoel over de muur de goal in, 1-0. Na deze goal werd de wedstrijd harder en dat leidde al gauw tot een boeking voor een speler uit SiebengewaldMaar deze boeking werkte averechts, er werd n.l. niet rustiger maar nog harder gespeeld door beide kanten. Na de thee begonnen de Vogels een klein offensiefje, dat echter niets uithaalde en na 90 minuten stond er nog steeds 1-0 voor ons op het bord. We staan nu tweede, hiep hiep hoera. Misschien dat we op oude jaarsdag nog moeten voetballen, let dus op het publicatiebord. Het tweede elftal wenst in ieder geval iedereen een prettig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar. En vergeet U niet het spreekwoord: Beter 10 knallende rotjes in de lucht dan een in Uw hand J.M. B.V.V, 5 - Oostrum 42-2 Na een matige wedstrijd nam Oostrum slechts een punt mee naar huis. Over het algemeen was het een sportieve wedstrijd doch 2 B.V.V.-spelers gingen regelmatig over de schreef met te hard voetbal. Herman J. en Leo W. gaan de kerstdagen in met wat plakkaten op de benen. Met 11 man (zonder reserve dus) gingen we naar B.V.V. Eenieder was dus zeker van voetballen. Het begon allemaal goed en al gauw had Oostrum een overwicht op de wedstrijd. Zoals zo vaak viel het doelpunt aan de andere kant. Een verre uittrap van de keeper (ver over de middenlijn) werd verkeerd getaxeerd door Joop B. (laatste man vandaag) en dus vrij veld voor de spits van B.V.V., 1-0. Dit werd ook de ruststand. Na rust een harder werkend Oostrum doch scoren, ho maar. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 19

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 19