Het A-teaa moest afgelopen week tweemaal thuis spelen. De Steeg uit Leunen zijn moeilijke tegenstanders die met vlagen de ster ren van de hemel spelen. Tegen zulke tegenstanders wordt zelden het gemiddelde gespeeld, want het is erop of eronder. Deze keer ging de teamwinst naar SNA. H. van Dijk met een gemiddelde van 2.67 en H. Lenssen met een gemiddelde van 3.55 speelden beiden iets onder hun kunnen, maar wisten de partij in hun voordeel te beslechten. Jo de Boer met een gemiddelde van 4.04 speelde ongelukkig en verloor, maar wist toch het extra matchpunt veilig te stellen, uitslag: 5-2. Tegen L'67 uit Leunen spelen heeft altijd iets weg van een gezellige uitwisseling. SVA heeft vanouds goede banden met L'67 waarmee buiten de kompetitie om menig gezellige biljartavond b.v. voor 'n half baantje heeft plaatsgevonden. Dat een goede sfeer vaak hand in hand gaat met goed spel blijkt ook nu weer. E.v.d. Venne die als kampioen van het B-team moest invallen scoorde in 15 beurten een gemiddelde van 5.00 met als hoogste serie 21 caramboles. H. Lenssen speelde eveneens een uitstekende partij door in 14 beurten een gemiddelde van 7.35 en als hoogste serie 18 zijn tegenstanders net voor te blijven. J. de Beer zijn tegenstander speelde ijzersterk. In 14 beurten met een gemiddelde van 3.85 en 19 als hoogste serie verloor Jo kansloos. Het extra punt ging naar L'67. Uitslag 4-3 voor SNA. Het B-team: speelde uit tegen B.C.Y. Ysselsteyn. B.v.Dijk en H. Daniels speelden sterk en zelfverzekerd en wonen overtuigend. Zij verdienden het extra punt. W. Kleuskens en J. Cornelissen speelden voor sinterklaas door de tegenstander als maar gemakkelijk ballen te geven. Zelf lieten ze opgelegde kansen onbenut. Uitslag 5-4 voor SNA. Het C-team: speelde uit tegen 't Anker uit Venray. J. Cornelissen speelde als invaller, maar ook nu wilde het niet lukken G. Vermeulen ging goed van start maar viel hard terug omdat hij voor de laatste 6 caramboles maar liefst 9 beurten nodig had. J. Creemers speelde de partij van z'n leven en maakte het in 14 beurten uit. Jo liet deze keer de rode bal ongemoeid. P. Verhagen zat goed in 't ritme en speelde een konstante par tij. Alleen met de laatste puntjes had hij wat moeite. Het zullen de zenuwen wel geweest zijn. Drie gewonnen partijen en 't extra punt betekent 7-2 winst voor SNA. 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15