limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op 6 januari 1988 hebben we een excursie naar de nieuwe biblio theek. We worden om 9 uur s morgens verwacht bij de ingang aan de Merseloseweg Op dinsdag 19 januari 1988 organiseert de kring een Bezinnings dag in de Abdij van de paters Norbertijnen in Heeswijk. Het thema is: "Geloven en gezond leven". We gaan met een bus en evenals verleden jaar zal de bus rondrijden langs de afdelingen. Vertrektijd plm. half 9. Programma: 10.00 uur Aanvang met koffie. 10.30 uur Inleiding over het thema. Daarna gelegenheid voor vragen en discussie. 12.15 uur Gelegenheid om in de kapel de H. Mis bij te wonen. 13.00 uur Diner. 13.30 uur Gelegenheid voor ontspanning. 14.30 uur Verder doorwerken met het thema. 16.00 uur Sluiting. Kosten, inclusief koffie, diner en bus f. 35,00. U kunt zich hiervoor opgeven bij mevr. Volleberg, tel. 84188. Op donderdag 14 januari houden we onze jaarvergadering. Dit jaar zijn enkele bestuursleden aftredend t.w. M. Willeras-Deykers en L. Folkerts-v.dVoort. M. Willems stelt zich weer herkiesbaar maar L. Folkerts niet. Misschien zijn er leden die belangstelling hebben in een be stuursfunctie en die zich hiervoor beschikbaar willen stellen. Wie hiervoor belangstelling heeft kan zich opgeven bij: M. Volleberg, tel. 84188. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o M.B.V.O. (MEER BEWEGEN VOOR OUDEREN) Op 7 januari a.s. kan de volksdansles niet doorgaan. Het gemeenschapshuis is dan niet vrij. Ook de activiteiten van de vereniging voor ouderen gaan op 7 januari niet door. Graag zien wij U allen weer op 14 januari. Bestuur vereniging voor ouderen. Leiding M.B.V.O. Netty Jeuken o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o geslote0 14

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14