8. J. van Osch saxofoon klarinet klein koper klein koper klein koper 13. Jeugdorkest o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Donderdag 24 decendber: opluistering van de Kerstvieringen door respectievelijk jeugdorkest en grote orkest. Voor de opluiste ring van de Gezinsviering worden alle leden van het jeugdorkest in de kerk verwacht om 18.50 uur. Voor het concert en aanslui tend de opluistering van de Nachtmis worden alle leden van het grote orkest in uniform zonder pet in de kerk verwacht om 21.13 uur Zondag 27 december: intern toernooi in het gemeenschapshuis. We rekenen er graag op dat bij dit toernooi, dat om 11.00 uur begint, zoveel mogelijk leden aanwezig zullen zijn om samen te luisteren naar de diverse optredens. Meer over dit toernooi in de publicatie elders in dit blad. Maandag 28 deceaber: repetitie in het gemeenschapshuis van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. Er is op deze maandag geen repetitie jeugdorkest. Woensdag 30 deceaber: repetities in het gemeenschapshuis van 18.13 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Zaterdag 2 januari: op deze eerste zaterdag van de maand wordt er weer oud papier opgehaald. De leden die hiervoor gevraagd zijn, worden, zoals gebruikelijk, om 10 uur bij G. Kessels aan de Stationsweg verwacht. Het oud papier kan weer tot 10 uur gebundeld aan de straat worden klaargezet, bovendien zal op deze zaterdag ook het oud papier op de Boshuuzen worden opgehaald. B. van Osch T. Kessels G. Volleberg 9. L. Laurensse en N. Eibers 10. M. Zweden 11. T. Zweden 12. A. Kusters en E. Litjens 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12