kooklokaal van Marianum, Mgr. Nolensstraat 9 te Venray op de dinsdagavond van 19.30 tot 22.00 uur. De data zijn: 5, 12, 19, 26 januari en 2 en 9 februari. De kosten voor deze zes lessen, inklusief ingrediënten (opeten wat gekookt is!) bedragen f. 50,- tot f. 60,- afhankelijk van het aantal deelnemers. Omdat de kursus alleen doorgaat bij een minimum aantal van 12 deelnemers, willen we graag tijdig weten wie hieraan wil deelne men. Het maximum aantal deelnemers is 16. Opgeven voor 20 december bij L. Linders, tel. 84251. Het kursus- geld kan de eerste les worden meegebracht. Op 17 december houden wij onze kerstavond. Omdat we dit jaar geen H. Mis hebben beginnen we om 8 uur in het gemeenschapshuis. De avond wordt verzorgd door enkele dames van de Stationsweg, ook zal op deze avond de toneelgroep van de LVB van Merselo een kerststuk voor ons opvoeren. De titel is: "In 't goeie haven tje", geschreven door Marijke Cromvliet. Het bestuur hoopt dat weer veel leden aanwezig zullen zijn. Op 5 januari begint de Politieke scholingskursus o.l.v. Angela Bosman. De kursus omvat 4 weken t.w. 5, 12, 19 en 26 januari en wordt gehouden in het kleine zaaltje van het gemeenschapshuis. We beginnen om 8.00 uur en de kosten bedrage f. 7,50 inklkof fie. Het programma wordt samengesteld door de kursisten. Men kan zich voor deze kusus opgeven bij M. Volleberg, tel. 84188. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o N Hallo, jongens en meisjes. Het is weer bijna kerstfeest en ook wij willen samen met jullie 'n kleine kerstviering houden. Graag nodigen wij jullie uit om maandagavond te komen. Er zijn n.l. al enkele voorbereidingen door jullie zelf getrof fen, waar we met plezier naar zullen kijken en luisteren. Om 18.30 uur worden jullie verwacht en om pl.min. 19.30 uur zal 't afgelopen zijn. Leiding en bestuur willen jullie fijne Kerstdagen wensen en voor 't Nieuw Jaar alle goeds Prettige vakantie en tot ziens. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O- O- O- O- O- O- O- O 13 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14