W. Keijsers Mgr. Hanssenstraat 37 Oostrum Th. Kessels v. Broekhuizenstraat 22 Oostrum B. de Kleijn-Bouten Binnenhof 17 Oostrum J. de Kleijn Stationsweg 108a Oostrum H. Kuypers Castenrayseweg 1 Oirlo T. Langenhuizen Hatendonkstraat 7 Oos trum M. Laurensse Asselberghsstraat 8 Oostrum J. v. Leeuwen Randenrade 52 Oostrum Linskens Pavanestraat 31 Venray Mevr. Litjerns-Hendriks Geysterseweg 13 Oostrum J. Nellen Randenrade 37 Oostrum Peters Veldstrasse 28 Goch (W. Duits land) P. Peeters Ooster Thienweg Oostrum J. Philipsen Randenrade 83 Oostrum J. Raedts Mgr. Hanssenstraat 44 Oostrum L. Rongen Randenrade 9 Oostrum I.L. Ruiter Burg. v. Leentstraat 74 Grubbenvorst PRunge Vlasakker 12 Oostrum A. Spronk Gr. v. Schellaertstraat Geysteren M. VandeVenne-Hagens Geysterseweg 16 Oostrum J.J. Verheyen Mgr. Hanssenstraat 47 Oostrum P. Verheyen v. Broekhuizenstraat 3a Oostrum Th. Verheyen v. Broekhuizenstraat 40 Oostrum H. Vermeulen Asselberghsstraat 19 Oostrum A. Verstraelen Mgr. Hanssenstraat 46 Oostrum G. Volleberg Hatendonkstraat 15 Oostrum A. v. Vught Geysterseweg 20 Oostrum A. Willems v. Broekhuizenstraat 53 Oostrum Alle prijswinnaars hebben inmiddels persoonlijk bericht ontvan gen. Ook dit jaar kunnen wij terugzien op een geslaagde Sinterklaas- aktie. Door de gezamenlijke deelnemers werd in totaal voor een waarde van meer dan f. 900,00 uitgegeven aan waardebonnen. Zeker in deze tijd van het jaar een welkome attentie. Een woord van dank aan allen, die de aktie hebben doen slagen; op de eerste plaats natuurlijk het winkelende publiek. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8 cfe

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8