nieuws mee dat zij op 1 december een heerlijke, gezonde dochter mochten verwelkomen en dat Auke en Wietse er weer een zusje bij hebben gekregen, met de welluidende naam: RINSKE. Uit de vele tijd die zij ongetwijfeld aan deze geboortekaartjes besteed hebben, blijkt wel dat zij met hun gedachten al lang bezig geweest zijn met dat kindje dat op komst was. Wat zal het zijn, een jongen of een meisje? Het zal toch wel gezond zijn? Er zal toch wel niets verkeerd lopen? We hopen dat alles goed zal gaan enz. enz. En toen het kwam stonden ze ook klaar met open handen... en jawel... Goddank... een heerlijke, gezonde dochter. Omdat ze zo verlangd hebben naar dit kind, zullen zij zich ook ongetwijfeld inzetten met al hun liefde om RINSKE alle mogelijk heden te bieden om het "beste" in haar tot gestalte en ont- plooing te brengen. Als gelovige mensen weten zij: God heeft aan dit kind gedacht; God bemint dit kind. Hij heeft dit leven gewild en het bestemd voor het volle geluk. Maar ook: God vertrouwt dit nieuwe, broze leven aan mensenhanden toe. God legt de toekomst van dit kind in onze handen. Daarom willen zij deze gevoelens van dankbaarheid en verantwoor delijkheid tot uitdrukking brengen tegenover de Gever en Behoe der van het leven, God zelf, door hun kind ook ten doop te houden Trudy en Jan, van harte proficiat met jullie derde kind, met jullie dochter RINSKE. Moge zij jullie gelukkig samenzijn nog versterken en moge RINSKE zelf een blijde, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen RINSKE een hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap dat zij zich daar, net als jullie, "thuis" moge voelen Uw pastoor. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o AGENDA 10 dec. 13 dec. 13 dec. 17 dec. 17 dec. 27 dec. Harmonie, bestuursvergadering. Harmonie, uitwisselingsconcert in Oostrum. Kerstviering, O.V.B. Kerstviering, L.V.B. Kerstviering vereniging van ouderen om 14.30 Harmonie, intern toernooi. u 1988 3 jan 5 jan Nieuwjaarstreffen Eikenhofkapel met zangcompagnie Oeretoe Bestuursvergadering korfbal 20.00 uur kantine. 5

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5