KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE 12 - 20 december Zondag Zaterdag 19.00 uur Jac. Gooren (namsne kaartclub) Wim Janssen Piet Fleurkens Johannes Wilmsen Ter ere van O.L. Vrouw Tot zekere intentie Bernard v.d. Berg Maria Cuppen-Pingen uur Uit dankbaarheid uur Overleden familie Schraven-Joosten (Gemengd Koor) uur Tot zekere intentie uur Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Woensdag 09.00 uur Pierre Vandevenne en overleden ouders Vande venne-Vermeulen Donderdag 09.00 uur Voor de levende en overleden leden van de Vereniging van Ouderen uur Tot zekere intentie uur Hubertus Moorrees Hendrina Custers Sjang Manders en Francisca Manders-Emons Gest. jaardienst Gerardus Derks (Jongerenkoor) Maandag Dinsdag 08.30 10.00 09.00 09.00 Vrijdag 09.00 Zaterdag 19.00 MI SDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Ludo van Mill, Rob Kessels, Rene Clephas, Emiel Trijen Zondag 08.30 uur Bram Broeren, Joop Bovendeerdt, Frank Lau- renssen, Stijn Bus 10.00 uur Mirjam Janssen, Judith Jacobs, Loes Swin- kels, Ingrid Lenssen AkolietTom Arts Weer vreugde en dankbaarheid bij twee gelukkige mensen! Ook deze week weer een geboortekaartje in de bus; en wel een heel origineel, zelf ontworpen en gemaakt geboortekaartje. Zonder het in woorden uit te drukken, maakt de leuke tekening zelf wel duidelijk dat je vriendelijk wordt uitgenodigd om een beschuit met muisjes te komen eten. De afzenders van dit geboortekaartje zijn: Trudy en Jan Reijn- ders-Arts van Ooster Thienweg 16. Zij delen daarin het blijde

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4