2. Ook de gegevens van de verenigingen komen binnen. Ook voor die medewerking erg bedankt. Sommigen hebben nog iets meer tijd nodig. Dat begrijpen we goed maar toch zouden we willen vragen om zo spoedig mogelijk de gegevens te verstrekken want ook de voorbereiding voor jubileumboekje, tentoonstelling en de Oostrumse avond kost heel wat tijd. Ook wanneer men na de verstrekking van gegevens nog meer gegevens vindt, dan rekenen wij er graag op dat U dan die nieuwe gegevens ook nog beschikbaar wilt stellen. Zoals U weet kunt U daarvoor altijd contact opnemen met een van de drie personen die U bezocht heeft t.w.: Gerry Achten, Jac Schuurmans en Jan Giesen. Ze komen dan met alle plezier nog bij U het een en ander ophalen. 3. In het bijzonder vragen wij in het algemeen ook nog de aan dacht voor de gegevens van niet meer bestaande verenigingen. Iedereen die nog gegevens onder zijn berusting heeft, ook van de opgeheven verenigingen, vragen wij om e.e.a. beschikbaar te willen stellen. 4. Foto's, film, dia's etc. Heel bijzonder zijn wij geïnteresseerd in foto's van kerke lijke gebeurtenissen en van harmonie-optredens, terwijl ook - mede omdat het werkcomité 40 jaar bestaat - graag foto's van allerlei activiteiten e.d. tegemoet worden gezien. Wij doen andermaal een beroep op iedereen om ons te helpen. Er zijn zeker vele foto's, films en dia's gemaakt, die niet in het bezit van de jubilerenden zijn. 5. Hebt U vragen? Wendt U tot: - A. Janssen, voorzitter commissie, tel. 81662 - J. Janssen, secretaris commissie, tel. 83555 (of Rabobank 86767) U doet toch mee? o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERENIGING VAN OUDEREN TE OOSTRUM Geachte leden, Opnieuw is de Adventstijd aangebroken en naderen we de feestda gen. Hierom de aandacht voor de Kerstviering. Deze viering zal voor de leden van onze vereniging gehouden worden op: donderdag 17 december. Op die dag is de H. Mis van 9.00 uur voor de overledenen en de huidige leden van onze vereniging. Om 14.30 bijeenkomst in het gemeenschapshuis. Opening door de voorzitter van onze vereniging de heer M. Fleurkens. Inleiding: Adventsgedachtedoor de Eerwaarde Heer Pastoor. 2

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2