SPORTVERENIGING „OOSTRUM' noemen. De kracht was weggevloeid uit de benen van zowel de Oostrumse en de wanssumse spelers, 1-4 was tevens de eind stand, die het spelbeeld gezien dik verdiend was. Volgende week met nieuwe moed naar Venray, om daar het 6e elftal proberen te verslaan. Tot volgende week in Venray, zeg ik tot de trouwe supporters die ook zondag in grote getale aanwezig waren, ondanks de kou. Groetjes, Noes. Top 3 - Oostrum 4 3-0. Vol goede moed togen we voor de 4e keer naar Tienray dit sei zoen, (inkl. vriendschap, wedstrijden). Stemming in en buiten het veld - prima, wat wil je anders na pakjes-avond. Dan de wedstrijd. Dat werd er een in het rijtje van: snel vergeten en ergernis over de scheidsrechter. Dat laatste is erg omdat je zelf niet aan voetballen toekomt. In het veld verliep alles heel sportief voor en met beide ploe gen, alleen de scheidsrechter nam eigenaardige beslissingen in het nadeel van Oostrum. Ergerlijk wordt het als je als antwoord krijgt hoe de eerste wedstrijd in Oostrum gefloten werd. Al met al was TOP de iets betere ploeg en wonnen ze verdiend met 3-0, al was het verschil in het veld klein. Na 8 minuten was de score al 1 - 0 na een verdedigingsfout Dit werd ook de eindstand hoewel Oostrum ook eenmaal scoorde, volgens de grensrechter buitenspel, dus ruststand 1-0. Na rust ging Oostrum drukken en kregen we mogelijkheden op de geklijkmakerHet doelpunt (buitenspel viel echter aan de andere kant, 2 - 0 en even later werd het zelfs 3-0. De wedstrijd was gespeeld en gelukkig lieten we ons niet verder provoceren door het fluitje van de scheidsrechter. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslagen gespeelde wedstrijden 5 december. Jun. 1 Wittenhorst 1 - Oostrum 1 niet doorgegeven. Jun. 2 Oostrum 2 - Maaskorf 2 3-1 Sen. Merels 3 - Oostrum 1 niet doorgegeven. 19

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 19