Gebruik gymzaal te Oostrum door S.V. Oostrum, afd. jeugd datum: tijd: elftal: trainer: 9 jan. 10.00-11.00 u. Fl Herman Jeucken. 11.00-12.00 u. El Gerrit Broeren. 6 febr10.00-11.00 u. Fl Herman Jeucken. 11.00-12.00 u. El Gerrit Broeren. De spelers van Fl en de El vertrekken vanaf Cafe Vermeulen 20 minuten voor de aanvang van het programma (dus om 17.40 u.). De overige spelers dienen op eigen gelegenheid naar de sportzaal te gaan. Toepen Toepen Toepen. Op donderdag 17 december wordt de jaarlijkse toepavond in de kantine gehouden. Vanaf 20.30 uur kan er weer getoept worden om platsen, worsten, etc Oostrum 3 - Wanssum 3 (0-3) 1-4. Oostrura leed net als in Wanssum een dik verdiende nederlaag tegen Wanssum 3. Wanssum 3 begon veel belovend met goed opgezet te aanvallen waar Oostrum geen verweer tegen vond. Al na 13 minuten was de bal al achter Th. Kessels beland. Een goed opge zette aanval werd slecht weggewerkt en werd door een Wanssum speler afgestraft, 0-1. Oostrum kreeg niet veel tijd om deze klap te verwerken, want nog geen 10 minuten later werd de Oostrum verdediging wederom ver slagen, doordat een Wanssum speler in een bal-schermutseling alert reageerde en 0 - 2 aantekende. Oostrum probeerde nu de Wanssumse verdediging te slopen. Maar in plaats van de aansluit- treffer werd Oostrum in de 38e minuut de genadeklap toegebracht. Een voorzet werd door een Wanssum speler in de rechterhoek gekopt, 0-3. Dit was tevens de ruststand. Na de rust werd Oostrum feller. Dit leidde in de 37e minuut tot de tegentreffer. Een verre inworp van gastspeler Jan Peeters werd door Wiel Crusoë Bovendeerd, die voorin op een eiland speelde, verlengd waarna E. Broeren de bal met het hoofd in het doel liet verdwijnen, 1 - 3. Na dit doelpunt waagde Oostrum alles.Nog geen 10 minuten na de tegentreffer was E. Broeren weer dicht bij een treffer. Hij passeerde de laatste man maar zijn schot werd gepareerd door de Wanssum doelman. Deze misser was op dat moment fataal, want Wanssum scoorde uit de tegenaanval 1-4. Oostrum was verslagen en dit werd ook duidelijk op het veld, want de aanvallen waren nauwelijks nog gevaarlijk te 18

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 18