oostrum Het was echter niet meer te vermijden: Het aantal leden is in de afgelopen jaren steeds verder teruggelopen; het volgende jaar zouden er waarschijnlijk niet meer dan 10 (enthousiaste) leden zijn. Het aantal ouders, dat kon meehelpen bij het onderhoud van de baan en bij wedstrijden, werd natuurlijk ook minder. De gemeente heeft besloten op de plaats van de crossbaan te gaan bouwen. Bij elkaar was het duidelijk, dat de club zo niet door kon gaan. Besloten is, de komende tijd de zaken af te handelen, d.w.z.: De crossbaan zal worden ontmanteld. Misschien blijft er nog een verkleinde baan over voor de jeugd maar daarvoor zal de F.C.C. "Flying Jumpers Oostrum" niet meer verantwoordelijk zijn. Alle materialen zullen worden verkocht. Er zal nog een feestelijke middag voor de leden worden geor ganiseerd. Het overgebleven geld zal worden overgemaakt aan de gehandi captensport Het bestuur. Correspondentieadres: R. Kivits, Herenpasweg 2, 5807 AP Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TOUR EN WIELERCLUB OOSTRUM. Aankomende zondag houden wij op het gebruikelijke parcours op de Boshuizen weer onze jaarlijkse cyclecross. Om half twee gaat groep II van start, voor een wedstrijd over 35 minuten 1 ronde met in hun midden o.a. Maurice Engbersen, Michel Willerasen en Ronald van Laar. De amateurs vertrekken om half drie voor hun wedstrijd over 55 minuten 1 ronde. Onder hen is ook de grote favoriet Wil Brouwers, die dit seizoen al zes zeges heeft behaald. Verder zullen ook Ton van de Pas, Gerrit Janssen, Piet van Asten, Thijs van Asten en Piet Willemsen proberen zo kort moge lijk te eindigen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11