3 ÖSTRUM198 Mededelingen van de commissie voor de jubileumfeesten 1988 1. Wij beginnen met iedereen te bedanken, die reeds op een of andere manier hun medewerking hebben gegeven voor het verkrij gen van gegevens, foto's e.d. 2Gegevens van verenigingen Voorzover U nog niet of nog niet voldoende gegevens hebt kunnen overhandigen aan Gerry Achten, Jac Schuurmans of Jan Giesen, willen wij U vragen Uw uiterste best te doen uit Uw archief omtrent Uw vereniging gegevens op te diepen die wij kunnen gebruiken voor: a. de jubileumtentoonstelling, b. het jubileumboekje. Met name in de jubileumtentoonstelling kunnen wij, naast de jubilarissen, kerk, harmonie en werkcomité, ook aandacht schenken aan wederwaardigheden van de verschillende verenigin gen en instellingen. Daarbij is eigenlijk alles belangrijk. Denk vooral niet te gauw, dat U niets hebt. Met name vragen wij ook aandacht voor niet meer bestaande organisaties. Iedereen die daarover gegevens bezit, meldt het aan een van de drie hiervoor genoemde personen. 3Inwoners van Oostrum en daarbuiten Ook op U allen doen wij een dringend beroep om ons te helpen bij het verzamelen van gegevens over Oostrum in de voorbije 70, 50 en 40 jaar van het bestaan van de jubilerende instel lingen Denkt U ook niet dat wat U wellicht weet of hebt, dat dat niet belangrijk genoeg zou zijn. Integendeel, ook hier geldt: alles is in feite belangrijk. 4. Als U wat wilt vragen, neem dan contact op met: de voorzitter van de commissie: A. Janssen, Sparrendreef 6, tel. 81662 de secretaris van de commissie: J. Janssen, Stationsweg 138a tel. 83555 (of op de Rabobank tel. 86767) Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met U opgenomen. 70 JAAR HARMONIE 50 JAAR PAROCHIE 40 JAAR WERKCOMITÉ

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7