Zondag 29 november j.l. was het zover. Om half tien kwamen de tamboers met hun directeur in het gemeen schapshuis bij elkaar om vervolgens in het Gasthoes in Horst nog een repetitie te houden voor het officiële optreden. Het resultaat van dat optreden mag er zijn. 306 Punten eii de kampioenswimpel bracht men mee naar Oostrum. De harmonie had eerst Sinterklaas ingehaald en verwelkomde ver volgens hun collega's van het tamboerkorps. De tamboers voegden zich onmiddellijk bij de muzikanten van het harmonie-orkest en samen trok men trommelend en musicerend naar het gemeenschapshuis alwaar een grote groep Oostrumse mensen met applaus de muzikanten van het taraboerkorps verwelkomde. Zowaar Sinterklaas was nog even gebleven om een felicitatiewoord te spreken. Ook de voorzitter van het werkcomité bracht hulde aan de directeur en zijn tamboers voor het behaalde resultaat waarna de president namens de gehele harmoniegemeenschap de heer Poels en de leden van het tamboerkorps complimenteerde met het behaalde resultaat Met zo'n groot aantal jeugdige muzikanten voorwaar geen gering succes. Met een lang zullen ze leven besloot de harmonie de muzikale hulde. 5-13 Zaterdag 19.00 uur Zondag 0830 uur 10.00 uur Maandag 0900 uur Dinsdag 09.00 uur: Woensdag 09.00 uur: Donderdag 09.00 uur: Overleden ouders Claessens-Teuws en Thei Claessens Moeke Vermeulen-Moorrees Leo Op 't Veld Overleden ouders Janssen-Peeters Overleden ouders van Soest-van Vechel Nol Verstegen Overleden ouders Maas-Martens Piet Litjens Lei Janssen Gest. jaardienst overleden ouders Hulsman- Jansen Jeu Arts Overleden ouders Hoex-van Soest Overleden ouders Custers-Peeters (Jongerenkoor) Uit dankbaarheid Overleden familie Bovee Tot intentie Vermeulen-Moorrees Piet Fleurkens en ouders Antoon Fleurkens en Hendrika Broeks O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-o~ O-O-O-O-O-O-O-O-O-o-o~ O-O KEBKDIEHSTKN 0,L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2