Het is de bedoeling dat we om 19.30 uur in het gemeenschapshuis aanwezig zijn, zodat we op tijd kunnen beginnen. In verband met het aantal personen, voor hoeveel we moeten bestellen, willen we graag dat U zich tot uiterlijk 4 december opgeeft bij R. Basten, tel. 80382; na deze datum is opgave niet meer mogelijk! Voor de hoge onkosten willen wij U een kleine bijdrage van f. 6,00 per persoon vragen, dat de buurtleidsters in de week van 7 december bij U op komen halen. Hopelijk hebt U begrip voor deze heel anders opgezette Kerstvie ring maar met z'n allen kunnen we er zeer zeker een gezellige en geslaagde avond van maken. Het bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Beste buurtbewoners Zoals jullie allen weten wordt op zaterdag 28 november a.s. een volleybaltoernooi gehouden in de gymzaal. Aanvang van dit volleybaltoernooi is 21.00 uur. Degenen, die zich hiervoor opgegeven hebben zijn als volgt ingedeeld Gildestraat/ Watermolenstraat H. Freriks M. Barthel A. Barthel M. Barthel H. Barthel S. van Goch F. van Horrick A. van Horrick Gildestraat/ Buitenhof A. Bruijsten H. Bruijsten T. v.d. Mortel W. Bovendeerdt JOp 1t Veld C. Op 't Veld M. Kamphorst R. Kamphorst 9 Kloosterstraat/ Randenrade/ Mgr. Hanssenstraat W. Nielen H. Tangelder Pvan Dijck R. Verstraelen T. Hoelierhoek M. Kusters W. Kusters Goetzenhof R. Janssen W. Broeren JWillems S. Kessels M. Kessels M. Koch M. Willems E. Jeucken

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 9