OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING EXAMENS VAN DE MUZIEKSCHOOL In de week van 16 tot 20 november j.l. werden op de Muziekschool Venray weer examens afgenomen. Van onze vereniging slaagden bij deze examens de volgende leerlingen: Voor het diploma A: Annemiek Raedts op fluit Marcia Zweden op klein koper Marcel Nellen op klarinet Eefke Volleberg op klarinet Monique Wilms op klarinet Ellen van Lieshout op fluit Voor het diploma C: Marcel Holtackers op slagwerk Frank van de Venne op trombone Anuschka Joosten op klein koper Alle geslaagden van harte proficiat! o- o- o- o- o- o- o- o- O- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O Dames, Dinsdag 1 december a.s. is het weer surprisekienen Enkele leden hebben weer gezorgd voor verrassende prijzen en verder hopen we dat het weer een gezellige avond wordt, waar we ieder een mogen verwelkomen. De aanvang is om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Dames, De Kerstviering die op 15 december gehouden wordt, is dit jaar in een heel andere stijl. Op de eerste plaats is er geen H. Mis, daar mijnheer Pastoor vanuit het dekenaat is toegezegd, dat hij geen extra H. Missen meer mag opdragen. Daarom is het de bedoeling dat we in het gemeenschapshuis een ander soort Kerstviering houden met o.a. een Kerstverhaal e.d. Ook de toneelvereniging was dit jaar niet in de mogelijkheid een Kerstspel op te voeren. Daarom hadden wij aan een alternatief gedacht en wel om gezellig met z'n allen te gaan gourmetten, met wat Kerstmuziek op de achtergrond. 8 Voor het diploma B: Clemens Weijs op hoorn Daphne op hobo Lisanne Laurensse op klarinet Trudy Zweden op klein koper

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8